Subvencije poljoprivredi za 2015 godinu

Ma ko još veruje u te poltrone. Još hoće da ih plaćamo da bi nam bolje sr*li u uši i oči. Nije im dosta.
Narodu je bilo dosta ubijanja, ratovanja, gubitaka, gladovanja, sankcija, svađa i podela i gajili su nadu da će članstvom u eu, pobeći od toga i živeti makar malo mirno i lepo. Bar približno onome kako su ti isti mediji prikazivali narod u EU.
Bilo šta je birano, samo da to sve stane jer narod vapi da živi mirno i pošteno. Stoka je tu nadu i taj vapaj iskoristila i zajašila i jaši već 16 godina.
 
Ako se sjećate nekadašnjih dječijih igara : ko zakasni na početak igre uvjek je prolazio neki "upis" recimo čvrge ili tako nešto . Nešto me podsjeća na ovu priču.
 
Hajde da preduzmemo nesto konkretno. Dajde da se politicki organizujemo i da napravimo nasu seljacku stranku. Nemojte sad krenuti odmah kako je to ne moguce i slicno. Prihvatam da budem u tome i pozivam i druge da mi se prikljuce. Morate biti svesni da bez sponzora niko ne moze doci na vlast. Da svako prilozi 10e po hektaru koliko ima u vlasnistvu mocemo nesto da uradimo za dobrobit poljoprivrede i da OPSTANEMO. Imam 2v godina ne zelim da idem i da radim za nemca, italijana, francuza. Hocu da radim u svojoj drzavi da pokusam da bude bolja i da nas narod pozivi.
 
Momo zajedno smo se "igrali" sa Hrvatima,za njih su bila otvorena vrata a mi jos uvek kucamo...Stvar opste kulture je po meni okrenuti se od vrata na koja kucas 16 godina,a niko ne otvara.
Vise mi lici na porodicu de imas 2 deteta i jednu zenu koja je jednom detetu majka,a drugom maceha.
 
Nas u EU niko nije zvao i nikada neće. Samo koriste našu glupost da nam očerupaju šta mogu dok se naš svet naivno nada da će jednog dana živeti u EU sa njihovim standardom. Imamo samo EU troškove a standard će doći u Limburgu mesecu najkasnije za dve godine.

- - - - - - - - - -

Hajde da preduzmemo nesto konkretno. Dajde da se politicki organizujemo i da napravimo nasu seljacku stranku. Nemojte sad krenuti odmah kako je to ne moguce i slicno. Prihvatam da budem u tome i pozivam i druge da mi se prikljuce. Morate biti svesni da bez sponzora niko ne moze doci na vlast. Da svako prilozi 10e po hektaru koliko ima u vlasnistvu mocemo nesto da uradimo za dobrobit poljoprivrede i da OPSTANEMO. Imam 2v godina ne zelim da idem i da radim za nemca, italijana, francuza. Hocu da radim u svojoj drzavi da pokusam da bude bolja i da nas narod pozivi.

Volim tvoje postove pišeš lepo i pametno te ovu naivnost pripisujem tvojoj mladosti. Ne znam da li te je neko od tih Nemaca, Italijana i Francuza zvao da radiš kod njih ako jeste nemoj imati dilemu da prihvatiš. Želje su jedno a realnost nešto sasvim drugo.
 
Jedina prednost ulaska EU je sto onda automatski imamo EU pasos i lakse je zaposlenje u drugim EU drzavama. Ostalo nikakvih prednosti nema, samo stete.

Gledajte ako budemo ovako staticno samo posmatrali proce nam zivot i nista necemo uraditi. Ako smatrate da su sustinske promene u drzavi nemoguce onda smo gotovi. Narod kad se preda onda je kraj, dokle god se boris nije gotovo.

Da li ste svesni da za 200 godina ovom politikom cemo izumreti. Raseliti se, bela kuga...
 
Mogu ti reci, da me bas lepo nasmejali.. Neznas ti Zoki, sta bi kod mene ljudi radili da dodju do pasosa EU.. Misle, da tamo bas neko njih ceka..

Mi onda imamo veliki problem u glavama i to teško rešiv.
Šta je nama ta EU donela od kada se mi kao pridružujemo sem raznoratnih zakona i uredbi koji su na štetu građana i sve se svodi na uzimanje para po EU standardima a prihodi na 10-ine puta manji.Što mi nr dobijemo EU subvencije kada nas toliko žele u svojim redovima.Treba mi njima da postavljamo uslove a ne oni nama jer ima da ih nema.
Gadno je što na političkoj sceni nemamo stranke koje su protiv EU i zbog toga nam nema spasa.
A ovima što toliko vole EU bih poželeo srećan put u istu a nas neka ostave da radimo sa Rusima i Kinezima.Mi imamo sve što njima treba i obrnuto.
 
Nemamo stranke koji su protiv EU jer nemamo van EU finansijere stranaka. Stranke propagiraju ono sto im se kaze. A taj ko im kaze ima novce za njihovo dovodjenje na vlast.
 
Treba galasati protiv njih,izaci na glasanje obavezno ne ostaviti prazan papir ili da kolektivno ne izadjemo na izbore (mislim na sve gradjane srbije) ali je to ne moguce jer ovi sto rade u dr. adm. ce glasati za sps jer ovi sada ce im dati otkaz,penzici ce glasati za vucka garant,beograd za vucka 45% i mozemo u penis.
 
Momo zajedno smo se "igrali" sa Hrvatima,za njih su bila otvorena vrata a mi jos uvek kucamo...Stvar opste kulture je po meni okrenuti se od vrata na koja kucas 16 godina,a niko ne otvara.
Vise mi lici na porodicu de imas 2 deteta i jednu zenu koja je jednom detetu majka,a drugom maceha.
Da samo su Hrvati zakucali na vrata EU dok si ti jos piso u pelene,a mi kad si polozio malu maturu.
 
ma ja mislim da se ne finansiraju svi od onih koji bi nas cerupali mozda gresim ali vidite i sami kad je kampanja ko se najvise reklamira. Dok se liga bori za prava vojvodjana i jako slabo ima za marketing. Kako da znam da gresim kad nisu imali priliku da se pokazu. Ja cu pokusat njih podrzati.
 
....isplatili su sad izvesnu sumu kao prvu ratu tj prvu trecinu govore nekih 80-90000 gazdinstava a navodno ima 280.000 gazdinstava.
A sta ce biti sa dugovanjima za vestak i naftu ko nije dobio? nesto ne spominju da ce to isplacivati/namirivati dugove....????
Jasno mi je da po novom u 2016sa isplatom u 2017 nema podsticaja za gorivo...ali sta ce biti sa starim dugom?
 
Ne pratim politiku jer me jako nerviraju lažima a nemam ni dovoljno vremena da sedim ispred tv. Za prošle izbore sam stekao utisak da su Dveri proruski orjentisani. Video sam na jutjubu jedan govor onog Boškovića i delovalo logično što on priča. Dal bi oni bili bolji od dosadašnjih kad bi dobili vlast? Verujem da je moralniji od Čede, Čanka, Tadića... ali da li ima dovoljno stručnih ljudi uza sebe

Послато са GT-S7582 уз помоћ Тапатока
 
Pa i ta liga je ista kao sns i ostala klapa, puna jajara i izdajnika

http://www.blic.rs/vesti/vojvodina/...vodanskoj-poljoprivredi-preti-propast/6eqzgfr

Разлогом на човека, уместо разлогом на разлог (лат. Argumentum ad hominem, или само Ad hominem) је стари логички софизам и може се рећи безобразлук коме су спонтано склони скоро сви људи, а који се показује у томе да опонент у разговору (расправи) не иде разлогом на разлог, него разлогом на човека и тако жели да обеснажи његову логичку и искуствену аргументацију.[1][2][3][4][5]

На пример: „Шта он има да говори и тврди кад је сиромашан, инфантилан...“

Све што није у директној логичко-искуственој вези са предметом расправе је потпуно ирелевантно за логичко-теоријску ваљаност неке аргументације.


https://sr.wikipedia.org/sr/Argumentum_ad_hominem

puna jajara i izdajnika

u definiciju sigurno treba dodati i ovo citirano
 
....isplatili su sad izvesnu sumu kao prvu ratu tj prvu trecinu govore nekih 80-90000 gazdinstava a navodno ima 280.000 gazdinstava.
A sta ce biti sa dugovanjima za vestak i naftu ko nije dobio? nesto ne spominju da ce to isplacivati/namirivati dugove....????
Jasno mi je da po novom u 2016sa isplatom u 2017 nema podsticaja za gorivo...ali sta ce biti sa starim dugom?

Zakonska je obaveza da se isplate zaostale subvencije,samim tim i za gorivo i vestak,mada u ovoj drzavi je bilo do sada sve moguce...ukoliko bi se ispostavila tvoja bojazan tacnom optuzili bi te za spinovanje:haha:
 
Nazad
Vrh