Subvencije poljoprivredi za 2015 godinu

Najnovija informacija subvencije ce biti isplacene do utorka, znaci kompletne subvencije na svim nivoima ce biti isplacene iz bdzeta do utorka. Vest iz kabineta ministra finansija, koji je malo pre potvrdio i sam ministar. Samo nije precizirano do kog utorka...

Jel ovo zezanje druze ili si stvarno negde cuo-procitao?. Nije ovo za salu, pisto se mnogi ljudi istrosili oko jesenje setve, a racunali na subvencije.
 
Neko rece da su isplatili do 5-6 maja a juce mi covek kaze predao drugi dan i nije dobio za biljnu.Kako to? Odnosno predao 4.05 posto je bio vikend 2 i3 maj.
 
Na subvencije ne treba racunati za setvu, zgodni su ti novci za poklone, spremanje rodjendana ili u nasem slucaju docek nove godine :bravo:. Za drugo i nisu . . Ako daju daju, ako ne daju nikom nista... Dali ne dali mi tu ne mozemo ama bas nista!
 
Na subvencije ne treba racunati za setvu, zgodni su ti novci za poklone, spremanje rodjendana ili u nasem slucaju docek nove godine :bravo:. Za drugo i nisu . . Ako daju daju, ako ne daju nikom nista... Dali ne dali mi tu ne mozemo ama bas nista!

Slazem se sa vama delimicno. ali onda ako vec daju neka daju svima ili nikome. Ovako pola dobilo pola nije....
 
Pre par nedelja sam napisao da para u budžetu više nema, i isplatili su koliko je bilo budžetom predviđeno....
Ako je bilo manjak para, sami smo krivi...:haha:
I još se smejete ljudima koji trče da prvi predaju papire, čak i šamlice nose sa sobom pa sede u redu pred šalterom (još će početi i da kampuju u šatorima)....
Ja se ni ne nadam novcima, predao sam među zadnjima....
U stvari, bio sam prvi na redu, ali krajem Maja meseca....
 
jugi

Ne treba nam ništa, ali i da ne očekuju ništa! Ni PIO ni navodnjavanje ni odvodnjavanje ni porez na imovinu ni samodoprinos ni razne takse na tv, na brojilo, na registraciju traktora, kombajna, prikolice, prese, tanjirače, ... itd,itd....(možda i građevinskih kolica)
 
wvty0j.jpg
 
Slazem se sa vama delimicno. ali onda ako vec daju neka daju svima ili nikome. Ovako pola dobilo pola nije....

Pa da ne bi bilo ovaj dobio ovaj ne, ovaj ''ume pa dobio'' ovaj nije, najbolje je ovako: Ako daju daju ako ne daju nikom nista... Protiv drzave se ne moze... E sada ko razume razumece, ko ne razume nece razumeti... Protesti nisu uspeli, niti ce, a razlog jer nije pogodilo one koji su uz vladajucu koaliciju.
 
Lepota :udri:

Sad je kasno da idem da pitam u vs upravu

Jel moze neko strucan da prokomentarise, npr

Sta ako nekom istice zakup (od fizickih lica )npr 10 marta 2016, kada taj zakupac da produzi ugovor ,tj do kada?
 
Sad nisam najbolje razumeo, da li moze da se dodaju neke parcele u registar sad u ovih par dana do Nove godine ?? Ili se vaze samo one koje su bile prijavljene do 30.9 .Imam jednu koju sam kupio i 4 koje mi je prebacio deda. Mislio sam da ih prijavim marta kad je obnova, ali ako postoji mogucnost da ih prijavim sad da udju u obzir za subvencije sto da ne. Nije 4ha za bacanje ma koliko male subvencije bile.
 
Nazad
Vrh