Subvencije poljoprivredi za 2015 godinu

Jel neko danas pratio sednicu i jesu li spomenuli isplatu subvencija ?
 
Jel neko danas pratio sednicu i jesu li spomenuli isplatu subvencija ?

Hije reč o subvencijama, nego predlog zakona o zemljištu. Najviše sam upamtio babića, kada je rekao da u Vojvodini 37% njiva je NEOBRAĐENO i sad je potreban zakon da se to preda Töenniesu i sličnim, pošto su Vojvođani lenji i neodgovorni :haha:
 
DOSTA VISE LAGANJA !!!!!!!!!!!!!!!
da li postoji u ovoj jadnoj i bednoj zemlji neko ko nije ukaljao obraz??Ma i taj cupavi polupismeni poslanik, podmazan i podmicen, a i ovaj sto psuje sa stapom...ni on nije pod manom,......pa ni nasi predstavnici koje kakvih udruzenja...............ide na protest sa AUDI Q7 !?!?
Ma zgadilo mi se sve !!!!!!!!!!!!!!!!!
*ebem ti vise i ljude i drzavu, ama bas sve.................DOSTA MI JE SVEGA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Svejedno koje od ta dva, oba je čine i moralno i stručno nepodobnom za mesto ministra poljoprivrede. Profesorka u zao čas moj brate. Što joj je profesorski i naučni dignitet, ebalo mesečinu
 
Najnovija informacija subvencije ce biti isplacene do utorka, znaci kompletne subvencije na svim nivoima ce biti isplacene iz bdzeta do utorka. Vest iz kabineta ministra finansija, koji je malo pre potvrdio i sam ministar. Samo nije precizirano do kog utorka...
 
jeste ali vi imate povracaje za masine a mi budzu marjanovu imamo ili samo sretnici su dobili 2010 ili 11 za traktore a sad samo guraju vocarsto a evara ti je direktno 50 i jos 5o ako kupis 60 l nafte po h i 300 kg vestaka po h, a koliko dobija nemac i francuz ,austrijanac, italijanac ,belgijanac,spanac,holandezer,jenglez,finac,danac,shvedzanin,pa i bugari dobivaju vise od nas.
 
Pusti ti Savo normalan svet, mi smo sasvim nesto posebno i van svih pravila, mi mozemo bez ikakve pomoci, pa mi smo neunistivi!
Ja da sam na njihovom mestu ako uplacuju sve subvencije u Utorak odmah u Nedelju bi raspisao izbore, a mozda i u Sredu:osmeh:! Ipak da budem siguran da nece niko zaboraviti na takav pozitivan gest o isplati!
Prica se da ce nam slediti i kamata jer smo cekali od 7-8 meseci! Ljudi imaju obraz!:osmeh:
 
Najnovija informacija subvencije ce biti isplacene do utorka, znaci kompletne subvencije na svim nivoima ce biti isplacene iz bdzeta do utorka. Vest iz kabineta ministra finansija, koji je malo pre potvrdio i sam ministar. Samo nije precizirano do kog utorka...

Kad tu informaciju napise clan Mindjusar ondak cu poverovati..............
 
Nazad
Vrh