Subvencije poljoprivredi za 2014

Uzeo sam neku pumpu sa elektromotorom kod vas bas u Sapcu u Elvisu, konkurisao u julu valjda, i zvali me pre neki dan da dodjem i potpisem to. Mozda si ti konkurisao kod uprave za agrarna placanja? Posto je ovo konkurs uprave za poljoprivredno zemljiste i to nije isto.
 
Ovi izgleda totalno stali sa isplatama,niko nista ne dobija a samo stizu resenja za PIO I zdravstveno na vreme.Naravno opet povecali za nekoliko hiljada,ja dobio 97.ooo za 2014...
 
Sta cekaju,kada su sto puta ponovili da ce isplatiti subvencije za ovu godinu po planu? Deveta smo rupa na svirali,a najveci izvoz i jedini suficit belezi poljoprivreda.Mi svi racunamo na taj novac i ponovo ga ulazemo u proizvodnju(tesko da ce neko od poljoprivrednika sa sa parama koje ocekuje kao ozebao sunce ici na Alpe na zimovanje).
 
Ja nisam, a mislim da pre nove godine nece stici... Ljudi kolege lepo ja kazem, treba nama neki tajkun da nam drzi ledja, inace pare dobijes ako zatrazis same doci nece... A svi znamo kako se traze pare....
 
ma kakavi gorivo nisma ni ja dobijo ,sve mi se cini da necemo dobiti do nove godine,na djurdjvdan ce mo dobiti ako i tad,stroge mere stednje su u drzavi nema zezanja!
 
Uzeo sam neku pumpu sa elektromotorom kod vas bas u Sapcu u Elvisu, konkurisao u julu valjda, i zvali me pre neki dan da dodjem i potpisem to. Mozda si ti konkurisao kod uprave za agrarna placanja? Posto je ovo konkurs uprave za poljoprivredno zemljiste i to nije isto.
Pa ja stvarno ne razumem razliku. Predao sam za navodnjavanje ovo do 1/og novembra.
 
Mozemo samo da se sagnemo za jogurt, jer to nam najbolje ide do sad. A sto volimo da se saginjemo, pa to je cudo.
 
To se slazem sa tobom, a sta recimo ako dovedu nekog evropskog jahaca pa recimo pokupuje njive i hrani nasu drzavu psenicom?? ? Ja sam ipak za to da se ujedinimo... Znaci moramo drugog resenja nema, ovi gore u vlasti jasu nas ujedinjeno a mi ???
 
Nazad
Vrh