Subvencije poljoprivredi za 2014

Kod nas nisu a neki nisu jos dobili ni oni 6 hiljada.
 
Dobro je...posto su mi neki rekli da sam zakasnio, mada sam imao negde u glavi ovaj datum...super su oni da se preda ranije...SAMO nam pare fale ::lose::
 
Da li je uredba ostala ista vezano za vestacko djubrivo. Mislim, idu fiskalni racuni 3000 din po Ha, a obracunava se 10 din po kg. Ja sam uzeo vestak na razmenu za psenicu, razduzio se u Julu i sad ne mogu da dobujem fiskalni racun. Bilo je reci da ce zbog takvih situacija biti menjana uredba...
 
@Panonski Mopnar,moj drugar je uzeo isto vestak i kada se razduzio sa psenicom odmah je dobio fiskalni i predao,zavisi samo do firme.
 
icicu sutra da vidim hocu li dobiti racun. Ako ga ne dobijem, prijavicu ga poljoprivrednoj inspekciji (ako je uopste ta inspekcija nadlezna za ovaj problem)
 
Moze li neko da mi kaze kako ide proces kada hocu da kupim traktor pa onaj povracaj kako da dobijem? Hvala
 
icicu sutra da vidim hocu li dobiti racun. Ako ga ne dobijem, prijavicu ga poljoprivrednoj inspekciji (ako je uopste ta inspekcija nadlezna za ovaj problem)
Ta inspekcija vredi kolko po lule duvana,inace imo sam situaciju da gospodja nije imala pravo da dobije zemlju u prvi krug konstatovala insp. ali se i dalje radi e ja to moram da vidim,nego drug isto uzeo vestak na razmenu a nema fiskalni jer jer taj nema kasu i tu se sjebo nego pitanje ja sam cuo da se vestak kupuje do 10 a predaje do 15 nov. jel ima nesto u ovome
 
Pitas koliko, ako ti se cini mnogo, das mu ujedno ga prijavis da je uzeo mito, i krenes u otvoreni obracun, ili pak platis i cutis.... ili jednostavno pustis da te mandaju kako stignu, jer mi smo subvencionisana pravna zemlja, mi se nudimo (drzava) i primamo ga( drzava) a oni nam daju (okupatorski svet) kao po Beogradu sto novine pisu imas za 30 evra pa nagore i to je lager za podmazivanje!!!
Ja sam digao ruke od subvencija, matori otisao i podneo zahtev za gorivo, iako sam ga ubedjivao da je to pisi propalo.... Ako umes kradi mazi snadji se imaces, posle dodje neko snimi te i tako u krug!
 
Kod nas nisu a neki nisu jos dobili ni oni 6 hiljada.
Ja jos rodjeni nisam ni dinara video od ove godine ,sto se tice subvencija,jebala ih njihova stimulacija da ti 1 dinar a uzme 5 teska pusana.
Slatke nase demokrate stvarno su krali ali su i nama dali.Neka kaze ko sta hoce ali je tako bilo kratko ali slatko.
 
Ma znam ja da je slaba vajda od inspekcije, zato uvek prvo idem na lep nacin, ako mogu da postignem dogovor koji odgovara svima. Sto se tice davanja mita inspektorima, to ne dolazih u obzir. Ni policajcu ne dam 1000 dinara za pojas, nego uplatim 2500 dinara drzavi. Necu iz principa da dajem mito.
 
Nazad
Vrh