Subvencije poljoprivredi za 2014

Za kesovinu se pocinje predavati zahtev od 1.5.,a za novce koje pravdamo racunima od djubriva i nafte od 5.5....ako sam dobro razumeo i ako nije nesto menjano u medjuvremenu,
 
Odjednom se predaje , a ne mesecno. Jedino neznam dali mora nafta + djubrivo odjednom, ili moze prvo npr djubrivo, a nafta kasnije, kad se kupi.
 
Za kesovinu se pocinje predavati zahtev od 1.5.,a za novce koje pravdamo racunima od djubriva i nafte od 5.5....ako sam dobro razumeo i ako nije nesto menjano u medjuvremenu,

Naravno da se predaje od 05.05 obadva zahteva .. zasto citiras pravilnik , kad znamo da 01.05 do 0.5 - 05 su neradni dani !
 
Ostalo mi u pamcenju ovi datumi, zato sam i napisao ako sam dobro razumeo. Nisam obracao paznju kad su neradni dani
 
Ko je u radnom odnosu a ima i aktivno registrovano domacinstvo na njegovo ime koliko moze da ostvari subvencija po hektaru,100% ili 50%?
 
Danas sam bio u Upravi za trezor Novi Sad. Nista nisu culi, zvanicno nista nisu dobili od Ministarstva. Obrasce nemaju, i nece ih dobiti pre 5-tog maja, jer od cetvrtka do ponedeljka ne rade, pa me je savetovala da dodjem 6.05, kaze teta - Mozda cemo nesto saznati... :haha::bravo::osmeh:
 
Ja sam isto pitao u trezoru kad ce se predavati zahtevi dal imaju obrazaca a oni nadrndani samo su me popreko pogledali i rekli posle 5 maja dodjite.
 
Kada budeš prvi put sipao onda češ videti dali je aktivirana.Ja danas sipao ED i kad uzmem te aditive ode popust.
a za cega ce ti aditivi?
kad bi tako crkavale pumpe onda bi bilo auta u kvaru svuda uz put :ppozdrav:

- - - - - - - - - -

Da li ima nekog povracaja/subvencije za kupovinu mehanizacije domace il strane ili samo oni krediti ?
najavljeni su samo oni krediti,realizacija je jos uvek pod znakom pitanja
predao sam zahtev u banku i jos cekamo da drzava odobri
 
Gde se mogu skinuti formulari(zahtevi) za subvencije?
Našao sam sve.
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh