Subvencije poljoprivredi za 2013 godinu

Pa ako ne uplate skorije i stvarno cekaju izbore da bi nas za sitne novce "kupili" onda mi nismo odmakli daleko od 90-ih... Nisu ni raspisani izbori, a oni se vec znaju ko ce koliko da dobije i vec znaju ko ce u koju fotelju...e zemljo srbijo... (malo s sa razlogom) :udri:
 
Poslednja izmena:
Ja mislim da sam ovog puta zadnji u Srbiji predao,zadnjeg dana u 12:58 predat zahtev a radno vreme do 13:00.
 
Sta ne verujes? Pre svakog verovanja-neverovanja treba da se setis u kojoj ti zivis zemllji i sve ce ti biti jasno!::lose::::sramota::::spreman na sve::
 
Juce svracao do trezora u Mladenovcu da pitam za povracaj novca za gasno ulje, kazu da su stigli sa isplatom do 29 novembra i tu se stalo,a ne zna se kad ce krenuti isplata dalje. Ja sam predao 2 decembra.
 
I posle kazu losa nam drzava, pa da su nam dali pre nove godine sve bi to otislo na jelo, pice i muziku preciznije pevaljki (znamo svi gde :osmeh:). A ovako oni stede umesto nas i daju nam kad prodju svi praznici i veselja, znaju oni da mi ne znamo sa parama :haha:
 
Nazad
Vrh