Subvencije poljoprivredi za 2013 godinu

to znaci da sve zavisi od opstine do opstine i da se vise ne secam kad sam predao , a datum ovih dana nije bitan , uspeli smo u protestima i svima ce ili vec jeste isplaceno u par dana...
 
Koliko se ja secam otisli su sa parolom 16 dinara kilogram psenice,25 dinara kifla.Posle razgovora niko nespominje malu cenu psenice i kukuruza
 
ironicno sam rekao `uspeli` bas iz razloga sto se na razgovore otislo zbog cene , a zavrsilo na pisljivim subvencijama...
i to nije moj uspeh , to je `uspeh` asocijacije koja NAS predstavlja...
 
Kolko god se trudio da ne komentarisem te prozivke uradili su nesto-nisu uradili,prodali su se,moram da napisem nesto,jace je od mene.
Iako nisam bio za taj vid protesta otisao sam ispred Vlade i podrzao sve to.Na tom protestu se pojavilo cca 100 ljudi maximalno,i vi ocekujete da sacica ljudi nesto promeni.Pa sto niste seli u automobile i dosli tamo da nas bude bar 1000,stalno kukate nevalja ovo nevalja ono,treba da se uradi nesto...kad se organizuju protesti nikog nema i onda je neko drugi kriv-stavite malo prst na celo pre nego sto napisete takve stvari.
 
Susret je totalno ispolitiziran i smisljen od strane ujedinjenih regiona. Ne znam ni sta ste ocekivali od bivsih zaposlenih u ministarstvu poljoprivrede. Lepo pricaju, ali nemaju veze sa poljoprivredom. Znate li recimo koliko Jan Husarik uopste radi zemlje ?
 
Nemogu da pronadjem link, pre par dana je neko kacio na forumu za starija domacinstva koja su dala zemlju u zakup na vise od 5 godina, ako neko moze da ga ponovo okaci. hvala.
 
Nemogu da pronadjem link, pre par dana je neko kacio na forumu za starija domacinstva koja su dala zemlju u zakup na vise od 5 godina, ako neko moze da ga ponovo okaci. hvala.

Izvolite gospodine. :osmeh:http://poljoinfo.com/showthread.php?2586-Vesti-i-obaveštenja&p=732835#post732835

- - - - - - - - - -

Ovo je sasvim nesto drugo, tako da nije u skladu sa pitanjem koje je postavio @mucobieno!
 
Susret je totalno ispolitiziran i smisljen od strane ujedinjenih regiona. Ne znam ni sta ste ocekivali od bivsih zaposlenih u ministarstvu poljoprivrede. Lepo pricaju, ali nemaju veze sa poljoprivredom. Znate li recimo koliko Jan Husarik uopste radi zemlje ?
:haha: Verovatno sa programom Ivane Dulić Marković " Ujedinjeni za poljoprivredu". NJima da nije bilo Nićića iz negotinske krajine I Verka u Kragujevcu imali bi u Banatu 0,005 % glasova. Davno su oni zajeba** Husarika.
 
Nazad
Vrh