Subvencije poljoprivredi za 2013 godinu

Правно лице, предузетник и физичко лице – носилац комерцијалног породичног пољопривредног газдинстава има право на коришћење регреса за гориво ако, поред услова прописаних законом којим се уређују подстицаји у пољопривреди и руралном развоју, купи највише 120 литара горива по хектару, и то:
1) до 60 литара горива по хектару које купи у периоду од 1. априла до 31. маја текуће године за пролећне радове;
2) до 60 литара горива по хектару које купи у периоду од 15. септембра до 30. новембра текуће године за јесење радове.

E sad, kada ce zaista poceti...
A kartice idu valjda od sledece godine, ne od ove.
 
Правно лице, предузетник и физичко лице – носилац комерцијалног породичног пољопривредног газдинстава има право на коришћење регреса за гориво ако, поред услова прописаних законом којим се уређују подстицаји у пољопривреди и руралном развоју, купи највише 120 литара горива по хектару, и то:
1) до 60 литара горива по хектару које купи у периоду од 1. априла до 31. маја текуће године за пролећне радове;
2) до 60 литара горива по хектару које купи у периоду од 15. септембра до 30. новембра текуће године за јесење радове.

E sad, kada ce zaista poceti...
A kartice idu valjda od sledece godine, ne od ove.
Sve je covek tacno napisao,a kartice od sledece godine
 
Ljudi moji, je li to moguće, uzviknuo je legendarni sportski komentator Mladen Delić.
A ja dodajem "pa meni danas uplaćene SUBVENCIJE"
 
Ne znam tacno iz kog razloga ali danas vecini uplacene neke od subvencija.Meni legla premija za mleko za prvi kvartal ove godine,a ja vec i zaboravio da me to sleduje.Odakle para sad u budzetu,smiruju li se ovim strasti kod ozlojedjenog seljaka,treba li za svaku subvenciju ili devalviranu cenu seljackog proizvoda kretati traktorom za popisani Beograd...?Ocigledno je da svaka ozbiljnija reakcija seljaka ima odredjenog efekta kod lopova sa vlasti.Samo trebamo biti istrajni i konkretniji u svojim istupima i nastupima,jer mi ove idiote dovodimo u fotelje,mi trebamo i da ih skidamo sa istih kada ne rade u interesu gradjana.
 
Mazanje očiju da se ne diže galama oko pljačke na otkupu suncokreta, soje i kukuruza.
 
@marrkoo

Правно лице, предузетник и физичко лице – носилац комерцијалног породичног пољопривредног газдинстава има право на коришћење регреса за гориво ако, поред услова прописаних законом којим се уређују подстицаји у пољопривреди и руралном развоју, купи највише 120 литара горива по хектару, и то:
1) до 60 литара горива по хектару које купи у периоду од 1. априла до 31. маја текуће године за пролећне радове;
2) до 60 литара горива по хектару које купи у периоду од 15. септембра до 30. новембра текуће године за јесење радове.

E sad, kada ce zaista poceti...
A kartice idu valjda od sledece godine, ne od ove.

Sve je covek tacno napisao,a kartice od sledece godine

Nije baš sve, ima izmena;

http://www.mpt.gov.rs/postavljen/125/4827013.0125.98-1 - za objavljivanje.pdf
 
samo neznam dali ce stici to gorivo za nas do 1 septembra.jer stvarno rade nema sta.ja sam da je to lozak samo dali mu novo ime.
 
Danas išo do trezora da vidim sta je sa subvencijama,pošto mi još nisu isplaćene,dobio samo za gorivo. Vidim čoveka sa nis-ovom fasciklom u ruci,raspitam se o čemu se radi i dobijem informaciju da nis izdaje formulare za kartice kojima ce se uzimati gorivo za jesenju setvu,svratim do pumpe i uzmem karticu i formulare pa cu sutra da posaljem.
 
a sta su ti rekli za subvencije? i meni je samo gorivo placeno a ostatak nije.
kad god sam isao u trezor samo su me vracali za sutra
 
Nazad
Vrh