Subvencije poljoprivredi za 2013 godinu

Nista ne dobijamo ni sa ovim bednim i uglavnom neisplacenim subvencijama.Sve je to zajebancija kada ti je cena psenice 16 din,kukuruza 15 din,suncokreta 26 din,mleka 28-34 din i tako dalje.A cene gotovih proizvoda od nasih obezvredjenih sirovina mogu da spadnu za pola dinara,u najboljem slucaju ceo dinar.Vec najavljuju u dogledno vreme pojeftinjenje mleka,mesa...I gde smo mi u celoj toj prici i kako cemo mi dalje kada drzava ne da nas ne stiti kao svoje proizvodjace,nego nas perfidno satire i sama sebi skace u stomak.To sto se u ovoj zemlji desava radnom svetu to ni pod okupatorom nije bilo.Vecina poljoprivrednih gazdinstava u Srbiji jesu manji proizvodjaci,koji u ovakvom scenariju nemaju sta da traze.Nezasticeni,na ovakvom ludom liberalnom trzistu su propali kroz sezonu,eventualno dve.Ako nas ne unisti susa,dokrajci nas drzava.Pa koji smo mi onda faktor u ovoj drzavi,i jesmo li kome bitni i potrebni?I ranije mi se javljalo da se izjasnim kao indijanac na popisu,sada sam jos uvereniji da je paralela sa istrebljenim domorocima sve jaca.
 
upravo uplaceno, regres za naftu
predato 13.06.13.........samo su mi nesto manje uplatili...neznam sta nije valjalo......cca 700 lit mi zakinuli ????
 
Uplaceno za naftu danas predato 12.6 au kako su azurni kad im poljoprivrednik zakuca na vrata.
 
Danas uplacene subvencije, predeto 28.05 mislim da je uplaceno svima, proveravajte racune.
 
Cak i meni,onih 100 litara sto sam mislio da ce zabasuriti,uplatili danas...Jutros sam bio u Trezor i dobio informaciju da ce do kraja nedelje svima sve biti isplaceno,znaci ne lazu konacno!
 
Nazad
Vrh