Subvencije poljoprivredi za 2013 godinu

a to je tek predlog ,nesto mi cale rece da je cuo da su produzili rok za kupovinu, reko da proverim ovde...
 
Da li neko zna, za subvencije za opremu za navodnjavanje, da li je izasla uredba, i koji je rok za predaju?
 
Saopstenje ministarstva od 24.05.2013-predlog za produzenje roka
http://www.mpt.gov.rs/articles/view/13/3231/index.html?menu_id=10
[h=1]Министарство предложило продужење рока за куповину регресираног горива за пролећне радове[/h] 24.05.2013.
Министарство пољопривреде, шумарства и водопривреде упутило је данас надлежним институцијама предлог за измену Правилника о условима, начину и обрасцима захтева за остваривање права на регрес за гориво на основу кога би рок за куповину горива за пролећне радове био продужен до 15. јуна текуће године.Рок за подношење захтева за остваривање права на регресирано гориво за пролећне радове, на основу предлога за измену, био би продужен до 15. јула, како би сви регистровани пољопривредни произвођачи остварили своје право и тако благовремено завршили планиране пролећне радове у пољопривреди.
 
Po meni bi bilo ok da je rok kupovine 31.9.
a predavanje racuna moguce samo jednom i tacka! Pa kome odgovara da kupi i preda racune ranije neka izvoli, ranije ce dobiti i povrat!
Ovako i oni i mi imamo vise posla
 
I opet time ništa neće uraditi.Trebali su da puste kupovinu skroz do jeseni a kako ko preda zahtev za povraćaj novca tako da mu isplate u roku od par dana.Ovako opet nisu ništa pomogli.
Pa i nije poenta da oni nama pomognu nego da mi sto pre kupimo njihovu naftu tj. NISovu, zato postoji rok da bi se sve ubrzalo. a posto nisu zadovoljni sa kolicinom koju su prodali, oni lepo produzili da bi jos neka kolicina otisla, u nadi da sve prodje. jel da ne postoji rok oni bi se nacekali nasih novaca.
 
Zvao sam Šabac Upravu za agrarna plaćanja i rekli mi do krenuli sa isplatom subvencija kao i refakcije goriva nemaju pristup bazi podataka ali do kraja meseca da oćekujemo uplate.
 
Nazad
Vrh