Subvencija za mehanizaciju

Gledao sam emisiju Bolja zemlja i kaze Uros Davidovic trebali su da dodju iz uprave za agrarna placanja ili miniatar poljoprivrede da nam kaze vezano za subvencije sta i kako se ali se izvinjava nije u mogucnowti da nam dodje u goste zauzet je a i vladu jos nisu sastavili

Послато са SM-A705FN помоћу Тапатока
 
 
Nas je Sekretarijat grada Beograda obavestio da svi koji smo podnosili zahteve za mehanizaciju ,zahtevi su obradjeni ja sam prosao ali nema srestava za ispaltu...Srestva su dobili samo prvih 200 koji nisu nikad podnosili zahteve...eto toliko....ja sad jurim ipak polovnu sejalicu:(:(:(
 
Nismo skoro cacnuli za subvencije,jel se prica nesto Novembar na pragu dal ce biti nekih odgovora i resenjaaa ?

Послато са SM-A705FN помоћу Тапатока
 
Konacno posle milion dopuna, a predmet predat u maju, prosle sedmice stigla uplata za traktor. A jos 2 predmeta su mi na obradi i stalno nekim dopunama. Al ajde Bogu hvala najveca investicija je pokrivena.
 
To nije konkurs za mlade,vecina nas ceka odgovor za taj

Послато са SM-A705FN помоћу Тапатока
 
Konacno posle milion dopuna, a predmet predat u maju, prosle sedmice stigla uplata za traktor. A jos 2 predmeta su mi na obradi i stalno nekim dopunama. Al ajde Bogu hvala najveca investicija je pokrivena.
Zar taj konkurs od 50% nije bio otvoren tek od 1 Juna? Kako si predao u Maju?
Oo, mislim da sam pogresio, napisao si za traktor, to je valjda nesto drugo.
 
Zar taj konkurs od 50% nije bio otvoren tek od 1 Juna? Kako si predao u Maju?
Za tvoju informaciju taj konkurs je prvo imao rok od januara 2020 do 21. maja zato sam i jurio gde imaju traktor na lageru da bih odmah kupio i zavrsio registraciju. I kupio ga cak u Coric Agraru u Basaidu. Posle je produzen do 30. juna. http://subvencije.rs/vesti/pravilni...arstva-poljoprivrede-zastite-zivotne-sredine/ Uvek pitas gugl slobodno pre nego sto nekoga sumnjicavo napadnes ;)
 
Za konkurs od 1.6. do 15.6. danas stiglo ovako iz uprave za agrarna plaćanja:
Обавештавамо Вас да смо увидом у базу података УАП установили да је захтев заведен код овог органа под бројем 320-60-48164/2020-02 завршен.Решење очекујте у наредном периоду на адресу коју сте пријавили у РПГ.
 
Uputio sam e mail. Za sat stigao odgovor. Predao sam 5.6. ali sam morao dopunu raditi.
Po ovome čim šalju rešenje sve je Ok. Lepe pare su u pitanju tako da bi mi dobro došle.
 
Meni je takav odgovor stigao pre dve nedelje na mail, (cekajte resenje stize) da bi ih zena dobila na telefon u petak i rekli joj da je greska bila i da mi je predmet i dalje u obradi. Diklofen druze nadam se da ce kod tebe biti pozitivan ishod.

Sent from my S60 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh