Subvencija za mehanizaciju

Da li je u septembru neko uopste dobio resenje?
 
Upravo sam zvao agenciju,lepo se gospodja javila i kaze da je i dalje u obradi.Predao 21.04.2017.Na pitanje kada i bar otprilike ce biti kaze da se jos ne zna.Eto,predjoh i ja 150 dana bez odgovora.A i ministar se ucutao,nikako da kaze sta se desava.Izgleda da je sve stopirano cim predmeti stoje i sakupljaju prasinu.Ne smem ni da pomislim na to da mozda moram da budem clan neke stranke...Nije valjda dotle doslo :haha:
 
A za ove nesrećne voćarske traktore dobija li ko rešenja? Potvrdne ili odrične bilo kakve.
 
A za ove nesrećne voćarske traktore dobija li ko rešenja? Potvrdne ili odrične bilo kakve.
Ja u nedelju bio na vasaru u Temerinu, i tamo bio jedan sa novim rusom 1221 isterao plug da proda. Ja ga pitao za rusa jel nov, on kaze da je to uzeo preko tog konkursa za vocarske traktore. Tako da ima i onih kojima je stigao i traktor...

Послато са GT-I9195 уз помоћ Тапатока
 
Ja ću i definitivno odustati od grubera i ako dobijem subvenciju, za ovu godinu mi više neće trebati a dogodine ako budem iamo novaca kupiću ga i bez subvencije!!! Treba negde pisti peticiju da ministarstvo poljoprivrede prestane sa radom, jer oni samo primaju plate, a nerade ništa!!!
 
Oni su drzavni sluzbenici i rade sta im se naredi,i to tako ide od promena 2000 godine.Nisu ljudi krivi koliko da smo i mi ogorceni.
 
Ne mozes ti danger da sudis kad ce meni da treba masina ako sam ga pisao sad pa onda mi sad itreba i moram da premostim sada kupovinom jeftinijeg,a sta cu ja dogodine koga zabole .Nije ovo spisak petogodisnjih zelja.Ja jesam hobista servisiram svoje obaveze u srazmeri zelim i ja da dobijem deo,a ne samo gospoda sa kamionima i avionima.

Vidi.....ako si u startu mislio da za kupovinu bilo cega sto je izaslo u uredbi ces dobiti odgovor za 15 dana a za 30 dana i povrat tih sredstava grdno si se prevario,i jos ako si u medjuvremenu mozda imao taj prikljucak stari pa prodao misleci da ces nov dobiti za 20 dana i sad ostao i bez novog i starog radila,ti kao da nisi svestan gde zivis i u kojoj drzavi,ako si vec konkurisao za odredjenu masinu to znaci da ti je ona potrebna i sutra i naredne godine i narednih 20 godina,e to sto je nisi dobio kako si ti zamislio to je nesto drugo,dobices je za tri do sest meseci samo treba biti strpljiv,treba da shvatis da ces je dobiti upola cene sto nije mala stvar danas u nasoj drzavi,samo sto tih pola para koje treba da ti vrate je upravo malo igranje sa zivcima i samo treba biti strpljiv al se u svakom slucaju isplati,samo citajuci izmedju redova cini mi se da ni ti sam nisi bas siguran dal si uopste i trebao konkurisati,ukljucio sam se u diskusiju zato sto mislim da nije uredu da ti odustanes ako dobijes a mozda neko zbog tebe nije prosao jer su tebe izabrali na lotu,mada drzavi to odgovara da vas sto vise odustane......
 
Bilo sta da vam napisem ne vredi vi branite vase vidjenje stvari,i mozete lajkovati jedan drugom postove do besvesti.Nisam malouman pa da sam prodao masinu i cekao vrabca na grani,mislite da nisam svestan da ja sa svojih 59 god ne mogu uhvatiti tog vrabca .A loto tek je to prava stvar davno sam ja dobio premiju i prepustam je vama,ali ako mozete izostavite oceve kao neposrednu radnu snagu nego da budu vodje PG,to vidim u dosta postova makar izmedju redova.Kada sam konkurisao samo sam mislio da do jeseni mogu imati prikljucak u dvoristu a ne i povrat novca,pa zar je to tako mnogo.Ako budem odustao i kupio sam prikljucak MNOGO se izvinjavam svima koji su zbog mene ostali ispod crte,ali verujte malo vas je ostalo zbog mene ispod crte.Svi koji su trebali dobiti vec su dobili i masine a naravno i potvrdne odgovore a samo sitna buranija kao i ja trosi tastaturu valjda da mu bude lakse.Pozdrav i iskljucujem se nije to za mene.
 
Svi su malo nestrpljivi. A ova godina malo jos dodaje i ulje na vatru. Ako bude bice. Cinjenica da se zakonski rok probija. I tu nemozete im ama bas nista. Nama su rekli da je zahtev zaprimljen, ali jos uvek nije u obradi.

Послато са LG-H440n уз помоћ Тапатока
 
Znam da su neki momci dobili pozitivne odgovore za traktore jos u prvoj dekadi JULA, samo sto su podmazali u samom startu a drga transa kad legnu novci, to je jedini i siguran put!
Kakva drzava takav nam i put :ppozdrav:
 
Nazad
Vrh