Subvencija za mehanizaciju

Rade, nisu na odmoru, samo opusteno... polako, ali sigurno to ide...
 
Jel pocelo za prikljucnu mehanizaciju? Jel dobio ko sta?

Послато са LG-H440n уз помоћ Тапатока
 
Jedan drugar dobio rešenje o povratu za navigaciju a ne znam da li to spada u priključnu mehanizaciju!

Da i povraćaj za navigacija spada u istu grupu gde i priključna mehanizacija. I u Padinu su juče stigli par odobrenih rešenja za priključnu mehanizaciju, ali za traktore nisu svi dobili odgovore a konkurs je odavno završen.
 
Da i povraćaj za navigacija spada u istu grupu gde i priključna mehanizacija. I u Padinu su juče stigli par odobrenih rešenja za priključnu mehanizaciju, ali za traktore nisu svi dobili odgovore a konkurs je odavno završen.
Kada su predali zahteve da li znas? I jel su i oni kupili masine vec?

Nada poslednja umire.
 
Ovaj moj rođak što je dobio za prskalicu predao je 21.aprila, na predračun, znači nije još uvek kupio prskalicu, a rešenje mu je stiglo juče. Jasam za plug isto na predračun predao zahtev dva dana ranije i još uvek nisam dobio nikakav odgovor. A znam pouzdano da mu niko nije pogurao papire da dobije ranije.
 
Zna li iko ovde na forumu neko nekoga ko radi u toj upravi na obradi zahteva. Sta oni rade i kako rade. Zasto to toliko traje?

Nada poslednja umire.
 
Trazila mi juce zenska iz te uprave da joj kazem BPG pa da na osnovu njega nadje moj predmet i kaze sta se desava s njim. Tako je brzo odgovorila ,,U rocesu obrade je, pozovite za 2 nedelje!'' da sam 100% siguran da taj broj nije nigde ni ukucala nego me samo otkacila.
 
Trazila mi juce zenska iz te uprave da joj kazem BPG pa da na osnovu njega nadje moj predmet i kaze sta se desava s njim. Tako je brzo odgovorila ,,U rocesu obrade je, pozovite za 2 nedelje!'' da sam 100% siguran da taj broj nije nigde ni ukucala nego me samo otkacila.
Isto tako je i moja zena dobila juce odgovor. A kada sam 18og maja predao zahtev. Zena na salteru mi je rekla da sam medju prvih par koji je za masine done dokumentaciju. ZnacI nesto tu nije uredu

Nada poslednja umire.
 
Nisi mene pitao, ali evo odgovora. Pravilnik je donesen 15og a objavljen je dva dana kasnije. Prakticno, dva dana je bio na snazi, a da niko to nije znao. Naravno, mozda ima ljudi koji su znali jos 15og. :)

Послато са HTC Desire 825 уз помоћ Тапатока
 
Nisi mene pitao, ali evo odgovora. Pravilnik je donesen 15og a objavljen je dva dana kasnije. Prakticno, dva dana je bio na snazi, a da niko to nije znao. Naravno, mozda ima ljudi koji su znali jos 15og. :)

Послато са HTC Desire 825 уз помоћ Тапатока
13og je donesen pravilnik sa pocetkom vazenja 15.april ostalo sam napisao. E sada mozda je neko i znao za sve ovo

Nada poslednja umire.
 
Nazad
Vrh