Subvencija za mehanizaciju

Oni su obavezali prodavce mehanizacije da su duzni da dostave robu u roku od 150 dana od datuma IZDAVANjA predracuna, a oni sto ne drze do objavljivanja rezultata nema veze.
 
Dobio sam odgovor. Iz ministarstva su rekli da se pozove uprava za agrarna placanja. Pozvao sam njih, uzeli su br. gazdinstba, datum predaje i telefon da mi jave sledece nedelje vise informacija. Prijatni su u razgovoru, sad ostaje da vidim da li cu dobiti neki odgovor.
 
Dobio sam odgovor. Iz ministarstva su rekli da se pozove uprava za agrarna placanja. Pozvao sam njih, uzeli su br. gazdinstba, datum predaje i telefon da mi jave sledece nedelje vise informacija. Prijatni su u razgovoru, sad ostaje da vidim da li cu dobiti neki odgovor.
Isto to su uradili u ponedeljak mojoj zeni kada ih je pozvala.

Nada poslednja umire.
 
Rang lista za mladje od 40 bice objavljena negde na jesen. A konkurs za prikljucne masine se i dalje obradjuje i za jedno deset dana zavrsice april mesec. To su informacije sveze od juce kada je zena zvala UAP.
 
I ja sam dobio resenje za kupovinu novog traktora, nije partijski nisam ni u jednoj stranci ni preko veze, nego sam se rastitivao za konkurs, i konkurisao prvi dan, tj noc otvaranja konkursa, mislio da cu biti prvi ali su se i drugi dobro informisali pa sam bio mozda i 200ti..Svi koji su prvih dana konkurisali su dobili odobrenje za kupovinu tako da su to izmisljotine da je namestaljka
 
Samo neka te masine odu u prave ruke. Po meni nije uredu ,a znam pouzdano da je dosta ratara naprosto menjalo setvene strukture, nebi li ucestvovali u konkursu. Nema vise ni casti ni obraza.

Nada poslednja umire.
 
Nazad
Vrh