Subvencija za mehanizaciju

Uskoro i novci za kuce,zemlju,objekte...mislim na prosperitate.
 
Sve daju samo da se vlasnici njihovih pasosa ne sele u Madjarsku.I naravno, imaju siguran glas na sledecim izborima.Nego,cujem da ministarstvo i pokrajina pocinju da salju resenja po svim konkursima,sto je za pohvalu.
 
Uskoro i novci za kuce,zemlju,objekte...mislim na prosperitate.

Treba naglasiti da se dobijaju pare iskljucivo ZA KUCE NA SELU. Ne daju pare za zemlju nego refundiraju kamatu na kredit koji je uzet za kupovinu zemlje.

Ocekivao sam da ce opet dati za mehanizaciju kao i ranije ali nece. Mislio sam da i ja kupim nesto posto do sada nisam konkurisao ali izgleda da nema nista od toga.
 
Treba naglasiti da se dobijaju pare iskljucivo ZA KUCE NA SELU. Ne daju pare za zemlju nego refundiraju kamatu na kredit koji je uzet za kupovinu zemlje.

Ocekivao sam da ce opet dati za mehanizaciju kao i ranije ali nece. Mislio sam da i ja kupim nesto posto do sada nisam konkurisao ali izgleda da nema nista od toga.
Dali to u prosperitatiju nece vise biti konkursa za mehanizaciju ili je to samo za ovu godinu?
 
Za ovu godinu.
Iduce godine novi konkurs.Sami su rekli da ciklus ce najmanje trajati 3 godine,iduca je treca.
 
Gde si ga preuzeo?Zar ne stize na kucnu adresu?

Послато са LG-K420 уз помоћ Тапатока
 
Stiglo u postu,verovatno je postar bio juce,ali nije bilo nikoga kuci pa sam morao do poste da ga preuzmem.

Konkurs za nabavku novih masina,opreme i kvalitetnih priplodnih grla.
 
Ne moras dati kes,treba da realizujes investiciju,nije bitno da li kesom ili kreditom.
 
Nazad
Vrh