Subvencija za mehanizaciju

Ja sam predao papire i racun za mulcer 21.04 i nisam nikakav odgovor jos uvek dobio.Cekam odgovor 4 meseca,pa gde to ima.A tek pare?
 
Jasam predao zahtev za plug 19.aprila u 9h i još uvek nisam nikakav odgovor dobio, dok par moj drugara su predali par dana kasnije i već su dobili rešenje.
Jel dobio neko danas rešenje ?
 
Da je rok za isporuku kome bude odobreno 150 dana od dana izdavanja profakture ili od dana dobijanja resenja?

- - - - - - - - - -

Pa onda ja stizem na red u linburgu mesecu predao sam 26 maja.
 
Jasam predao zahtev za plug 19.aprila u 9h i još uvek nisam nikakav odgovor dobio, dok par moj drugara su predali par dana kasnije i već su dobili rešenje.
Jel dobio neko danas rešenje ?
Kolega da li si imao sve papire ili si kao ja rekao da pribavljaju sluzbenom duznoscu?
Ja sam predao papire i racun za mulcer 21.04 i nisam nikakav odgovor jos uvek dobio.Cekam odgovor 4 meseca,pa gde to ima.A tek pare?


Nada poslednja umire.
 
Kad god da odobre to za sta smo konkurisali dobro ce doci i nece biti kasno.To je moj stav.Obzirom da nam se Vlada i organi a sa njima i zakoni menjaju od danas do sutra bicu zadovoljan ako se sve uredbe obistine na pravi nacin.Onaj ko je konkurisao i ocekivao odgovor za nedelju dana sigurno jos uvek veruje da Deda Mraz postoji.
 
Ja u deda mraza sam prestao da verujem :osmeh: . Ali ipak sam mislio da će to ići brže, ipak je prošlo više od 3 meseca.
 
Od drzave ocekujem da moj odnos prema njoj bude priblizno isti kao njen prema meni.Meni licno resenje za kupovinu u decembru ne treba jer mislio sam da ce novci stici dotle sa Deda Mrazom.
 
Meni nista ne pada sa neba,pa ako drzava u decembru resi da mi da 50% od moje planirane investicije ja cu to prihvatiti.
 
Posto sam ja hobista i vec sam u nekim godinama i nemam petogodisnji plan vec godinu za godinu isto tako i od drzave ocekujem isto.
 
Danas zvao da pitam sta se desava,predao 21.04.Ljubazno odgovorise da je trenutno u obradi.
 
Nazad
Vrh