Subvencija za mehanizaciju

Eto,ja ništa ne kupujem :osmeh:
Kupiću kad mi bude trebalo,sa ili bez subvencija,kao i dosad

Isto tako i ja radim, kad mi je potrebno onda uzimam nema veze dali daju subvencije ili ne. Uglavnom do sada sto sam uzeo pre6-7godina Gaspardo Magicu,Agromehaniku prskalicu,Gruber Satex nije bilo povracaja,samo 2010god kad sam uzeo tanjiracu od 4m e na nju sam dobio povracaj a na ove ostale masine nista.
 
Eto,ja ništa ne kupujem :osmeh:
Kupiću kad mi bude trebalo,sa ili bez subvencija,kao i dosad
Od 2011 na ovamo kupljeni kombajn, adapter, sejalica gaspardo, spartac, traktor claas i plug i za nista nisam dobio povrat jer se to nije subvencionisalo tih godina kad sam kupovao. A kupovano je istom logikom kao i sto mindjusar razmislja...

Послато са GT-I9195 уз помоћ Тапатока
 
Ajde nemojte kukati , već gledajte u gazdu iz kluba 100 p +, pa to što on kupi , kupite i vi, evo ja kupujem navigaciju kao što Mindjušar reče a izgleda i Telehender:kisa:

- - - - - - - - - -

a kupiću i dron ,samo što se on ne subvncioniše ,al oću da budem prvi u selu .......barem u nečemu:cool:
 
Ista situacija i kod mene, kada sam kupovao prskalicu, rasipač, špartač,... nije bilo subvencija, tako da ništa nisam iskoristio, i kada mi treba negledam subvencije.
Ko razmišlja o subvencijama, a naročito o traktoru, neka pogleda emisiju kod Uroša sutra :svinja: ::000:: ::sramota::
 
izvinjavam se ako [pitam nesto sto je vec napisano:

Uzmem profakturu i saljem ministarstvu sa nekom dokumentacijom? Oni ako odobre kupujem i posle mi vracaju neki novac?

E sada, vocarski traktor ako hocu, sta spada u vocarski, Rakovica 65?
Kupio bih i frezu pipalicu
 
Nazad
Vrh