Subvencija za mehanizaciju

Ja sam sad u nedoumici zasta da se odlučim. Imam 38god I podležem pod oba konkursa. E sad da li je istina da ako se opredelim za program do 40god automatski znači da idem na PIO? I da li to isto važi i za druge podsticaje?

Sent from my SM-G7102 using Tapatalk
 
Predaje se na pisarnici min. Poljoprivrede u Nemanjinoj. Naravno naznaci se na koverti ko salje i za koju meru se konkurise. Dobije se delovodni broj i to je to. Mada po uredbi meni se cini da su u boljoj poziciji oni koji su vec kupili masine,jer oni vec traze pare nazad. A ja sa predracunom cekam prvo odgovor pa te onda ako prodjem idem u realizaciju.

Nada poslednja umire.

Jel su ti rekli koliko se čeka na odgovor?
 
Jel se moze to poslati za prikljucnu mehanizaciju postom?

Послато са LG-H440n уз помоћ Тапатока
 
Neke pticice su javile da se subvencije ukidaju svima i bice samo za one u PIO, kao i da ce se isti reformisati.
 
I te osnovne, kao i sve ostale. Naravno ovo sve od sledece godine.
Logicno je bilo i za ocekivati jer su izbori na svim nivoima prosli, ili ce proci u najskorije vreme.
 
Pretrcao sam par puta pravilnik za povracaj ali nigde ne pise koliko je procenata povracaj.. :svinja:
 
Подстицај износи 50% од инвестиције без ПДВ-а, а уколико је корисник подстицаја са местом пребивалишта у насељу са отежаним условима рада у пољопривреди, подстицај износи 65% од инвестиције без ПДВ-а.

Pise lepo
 
Nazad
Vrh