Subvencija za mehanizaciju

Oni nisu normalni, vise ne znaju sta hocedu i sta pricaju. Meni pricaju jedno, nekom drugom drugo a nekom trecem neku trecu verziju price. Ma to je uradjeno za neke odredjene ljude i to je to.
 
srpski-poljoprivredni.jpg
 
само 12 реди сејалица.....па то је таман за наше њиве од по јуто и веће...у једном проходу ома посејеш једну њивицу...малко је зајебано што се тиче прскалица, је ће и комшијско да увати..ал се и ту може договорити са комшијама да посејете исту културу, па кад прскаш себи ти опрскаш и комшији.....да трошак буде мањи...

јел, јел пише који комбајн може да се узме...мени би пасовао један са захватом кедера од 12-15 метара...онако да се ку......у селу да имам навећи кедер....
 
Danas zovem da proverim gde su dokumenta i dokle se stiglo sa predmetom.
Zvao kažu sve je još u pisarnici radiće po nekim grupama a pismeno ćemo biti obavešteni o ishodu konkursa.
 
Poslednja izmena:
Исплaтa пoдстицaja инвeстициjaмa у примaрнoj пoљoприврeднoj прoизвoдњи

11.12.2013.
Почела исплaтa субвeнциja пољопривредницима нa oснoву Кoнкурсa зa кoришћeњe пoдстицaja зa пoдршку инвeстициjaмa у примaрну пoљoприврeдну прoизвoдњу у 2013. гoдини. Преко Управе за аграрна плаћања до сада су пољопривредницима исплаћени подстицаји за биљну производњу, као и део подстицаја у сточарству.Три недеље након завршеног рока за подношење конкурсних пријава, Управа за аграрна плаћања је убрзаном обрадом приспелих захтева, дала налоге за исплату од 78.785.924 динaрa Управи за Трезор, од чега је пољопривредницима део средстава већ исплаћен.На адресу Управе за аграрна плаћања пристигло је преко 1700 конкурсних пријава које ће у најкраћем могућем року бити обрађене, а реализација одобрених захтева очекује се до краја годин

- - - - - - - - - -

http://uap.gov.rs/2013/12/12/isplata-podsticaja-investicijama-u-primarnoj-poljoprivrednoj-proizvodnji/

- - - - - - - - - -

http://uap.gov.rs/2013/12/12/isplata-podsticaja-investicijama-u-primarnoj-poljoprivrednoj-proizvodnji/
 
Nazad
Vrh