Subvencija za mehanizaciju

dali se neko raspitivao dali ima povracaj za traktore strane proizvodnje,rece mi drug da je nacuo nesto da ce biti..pozz
 
Kad pogledaš šta sve treba prođe te volja za konkursom.Ja stvarno ne znam da li je ovako svugde u Svetu.Pa ni taj šzo je napisao taj konkurs ne zna šta treba.Za pravna lica to nekako razumem (oni imaju pravnu službu ) a za fizička lica to je več preseravanje najsrpskije rečeno.
 
Ma vazi jos sam odo petka. Sramota!! Nisu lepo ni objavili a konkurs je trajao od 1.11 do 15.11. samo 15 dana, i jos nisu lepo pustili to da se zna, a ne u strogoj tajnosti. Ovo nema nigde.
 
bas tako i ovde, pojedini su znali ali se oko toga strogo cuti i moglo da se uzme do 1.11, e kad prodje posle se prica o tome ..
 
Ja sam nasao ovde pre 31 je neko objavio. Tom nekom hvala.Popuni se formular i spreme se racuni i garancija. Nije velika papirologija.Vracaju 40 posto.
 
i ja sam poslo za trake kap po kap i jos neke sitnice oko navodnjavanja
 
Sta je potrebno da se sve preda? Jel treba nesto sem racuna i garancije i tog formulara da se popuni, jel treb jos nesto od papilorogije? Ako ne treba to onda mozda moze da se stigne do petka da se sve uradi ako se odma doija racun i garancija. :osmeh:
 
Racun, otpremnica, dokaz da si uplatio (uplatnica), garantni list i da ispunjavas uslove konkursa. Zurba naravno, posto ima jos 4 dana.
 
Nazad
Vrh