Subvencija za mehanizaciju

Da li se i na plugove moze ostvariti povracaj?Citao sam uredbe,nigde se ne spominje a na tv-u su naveli neke masine iz uredbe kao i sve ostale masine kupljene u naedenom roku...lud zbunjenog
 
znaci ne mogu da verujem koliko su pokvareni!!!!!!

- - - - - - - - - -

gde mogu naci taj formular,da probam sutra predati pa sta bog da
 
Kolik osam ja razumeo, a zvao sam ministarstvo, rekli su mi ovako: Masine koje su kupljene od 1.1 do 31.10 2013 godine, a od 01.11 do 15.11. su se samopredavali ti racuni. A ko je kupio sad neku masinu u novembru nema pravo za povracaj. NA sve masine se dobija povracaj osim za traktore. Tako su oni tamo rekli. Da li neko zna da li ce taj konkurs biti produzen?
 
ja sam kupio prskalicu dal 17. ili 18. januara.jel moze neko da mi kaze di se uzima taj papir koji se izpunjava?ja bi im poslao postom,jer imam i racun da sam uplatio,garantni list,predracun,znaci imam sve papire od prskalice,samo mi treba papir koji se ispunjava.
 
Ja cu sutra podneti za nosenu prskalicu pa sta bude, imam sve samo stavim u kofertu i nek putuje :))

- - - - - - - - - -

Kolik osam ja razumeo, a zvao sam ministarstvo, rekli su mi ovako: Masine koje su kupljene od 1.1 do 31.10 2013 godine, a od 01.11 do 15.11. su se samopredavali ti racuni. A ko je kupio sad neku masinu u novembru nema pravo za povracaj. NA sve masine se dobija povracaj osim za traktore. Tako su oni tamo rekli. Da li neko zna da li ce taj konkurs biti produzen?
sto bi bio produzen??? nema kod njih produzetaka!
 
Nazad
Vrh