Subvencija za mehanizaciju

Za stocarstvo pise, za biljnu nisam citao ali verovatno je isto.

Послато са M2002J9G помоћу Тапатока
 
Ako označite da Uprava može da pribavlja podatke, prilažete i kačite samo račun, otpremnicu, garantni list i dokaz o plaćanju koji su digitalizovani i elektronski potpisani.
Ne prilažate tada ličnu kartu niti uverenja i potvrde koje Uprava samostalno pribavlja.
Tako Uprava može samostalno da pribavi sve druge podatke o činjenicama o kojima se vodi službena evidencija (uverenje iz poreske uprave (republičke i lokalne), potvrdu iz jedinice lokalne samouprave da ne koristite subvenciju za predmetnu investiciju, kao i potvrdu iz Pokrajinskog sekretarijata za poljoprivredu da niste koristili sredstva za predmetnu investiciju za gazdinstva iz AP Vojvodine).

Ako označite da ćete sami da prikupljate dokumentaciju onda račun, otpremnica, garantni list i dokaz o plaćanju KAO I SVAKI DRUGI dokument o kojima se vodi službena evidencija moraju biti digitalizovani i elektonski potpisani. Ako to označite onda ne dajete saglasnost Upravi da službeno pribavi dokumente, tako da će svi dokumenti koje kačite morati da budu digitalizovani i elektronski potpisani, bez izuzetaka, osim lične karte. Dakle, baš svaki dokument koji okačite (osim lične karte) mora biti u .pdf formatu i elektronski potpisan ako označite da ćete sami da pribavljate podatke.
 
Ja sam na prethodnom konkursu prosao za prskalicu i spremac i nista nisam overavao dodatno. Izvadio u opstini i poreskoj to sto su trazili i tako poslao
Zato me je i zbunilo ovo sve.
 
Nazad
Vrh