Subvencija za mehanizaciju

Ima li smisla da predam sutra zahtev ili da cekam da grad Cacak raspise konkurs? Za gradski kazu bice pocetkom novembra.
 
Da li mehanizacija kupljena 2023 moze biti prijavljena za ovogodisnji konkurs?
i da li se moze prijaviti i sledece godine ako odbiju za ovu godinu?
 
U vezi subvencija za primarnu biljnu proizvodnju ,da li neko zna da li treba realizovati kupovinu ili mogu sa predracunom da predam?
 
Juce me zvali iz pokrajine sa broja 066385981 nisam stigo da se javim, probao da ih pozovem da vidim sta treba zasto su zvali javlja se neki automat na stranom jeziku ne mozes da uspostavis vezu onda zvao pokrajinski sekretarijat za poljoprivredu jedan broj pa mi daju drugi treci broj a upm ceo dam vrtim nisam dobio niko se ne javlja da vidim sta su zvali
 
Kod nas paprikaroh zakinuli,kome pise da sw bavi poljoprivredom manje od 50% nemaju prava na povracaj za kap po kap

Sent from my 2107113SG using Tapatalk
 
Tako je pisalo u pravilniku za subvencije. Onaj ko daje subvencije propisuje i pravilnik.
U čemu je problem, da li je važnije te subvenvije dati nekome ko isključivo živi od poljoprivrede ili onaj koni ima posao i platu ? A nema za obojicu !
 
Juce me zvali iz pokrajine sa broja 066385981 nisam stigo da se javim, probao da ih pozovem da vidim sta treba zasto su zvali javlja se neki automat na stranom jeziku ne mozes da uspostavis vezu onda zvao pokrajinski sekretarijat za poljoprivredu jedan broj pa mi daju drugi treci broj a upm ceo dam vrtim nisam dobio niko se ne javlja da vidim sta su zvali
Pogledaj mejl da nema neka poruka
 
Nazad
Vrh