Subvencija za mehanizaciju

Kako misliš navodio?
Predaje se lista iz e agrara tj sve sto je unutra
 
Tako sam i ja bio prosle god na pokrajni odbijen ,a u gazdinstvu imam svih pet primera sto je @North ARMY naveo. Nisam znao da moze da se jedna izdvoji i navede. To sam misli da ide u samo u slucaju ako se konkretno ulaze bas na toj parceli tipa ograda,protivgradna,bunar,sistem za zalivanje.
 
Jel moze mala pomoc,zahtev za podsticaje su mi popunili u e agraru ljudi iz nase kancelarije za poljoprivredu,posle mesec dana zovu me iz psss krusevac da mora zahtev da se izmeni jer ovi iz kancelarije nemaju elektronski potpis i ubace mi ponovo dokumenta(racune i otpremnice) sa elektronskim potpisom ali ne obrisu ove prve pa me sad zove gospodja iz uprave za agrarna placanja da imam duple racune pa ne moze da posalje na isplatu,jel smem ja sam da izbrisem duplikate racuna?
 
Ne vidim što ne bi smelo, ali ako hoćeš da budeš siguran, nazovi tu gospođu pa pitaj, sigurno ti je ostao broj u listi poziva.

-------------

Je l neko dobio novac ove nedelje?
 
Ne vidim što ne bi smelo, ali ako hoćeš da budeš siguran, nazovi tu gospođu pa pitaj, sigurno ti je ostao broj u listi poziva.

-------------

Je l neko dobio novac ove nedelje?
Bila je juce uplata 13.12 a na zahtevu je bila zakazana isplata za 12.12. Tj sa dan zakasnjenja a inace 7 dana posle prih atanja resenja.
 
Nazad
Vrh