Subvencija za mehanizaciju

Kako može da koči izvod iz banke?
Ti uplaćuješ sa svog računa na nečiji račun.... Znači izvod da si uplatio sredstva, ti vadiš iz tvoje banke.... Banka ti ga overi i to je to....

Ja sam bio pre par dana u Agro Cesli to je gomila računa. Bar 500komada da ne preteram. Skoro da ne znaju gde udaraju 😁 gužva i to velika.
Culi smo se malopre, sve je tu poslace brzom postom. Nisam se mnogo udubljivao u to iskreno, rekli su da ce obezbediti svu dokumentaciju i tu smo zavrsili razgovor. :D Tako sam radio i sa Consumom, i sa AgroFour-om, uvek su oni za mene spremali svu potrebnu dokumentaciju..
 
Kako može da koči izvod iz banke?
Ti uplaćuješ sa svog računa na nečiji račun.... Znači izvod da si uplatio sredstva, ti vadiš iz tvoje banke.... Banka ti ga overi i to je to....

Ja sam bio pre par dana u Agro Cesli to je gomila računa. Bar 500komada da ne preteram. Skoro da ne znaju gde udaraju 😁 gužva i to velika.
Kako nisi shvatio, čovek ne želi da ide u svoju banku, želi sve na gotovo. A to mora da traje
 
Ja sam u prethodnom konkursu podneo za setvospremač i tanjiraču koju sam kupio u Consumu. Setvospremač uzet u januaru 2021. A tanjirača u septembru 2021.
Consum mi je dao komplet papire.
Pre mesec dana me zovu iz uprave za agrarna plaćanja i kažu da je za setvospremač sve u redu ali za tanjiraču na izvodu iz banke nema pečata banke...
Pa sam zvao Consum i poslali mi brzom poštom.
 
Kako može da koči izvod iz banke?
Ti uplaćuješ sa svog računa na nečiji račun.... Znači izvod da si uplatio sredstva, ti vadiš iz tvoje banke.... Banka ti ga overi i to je to....

Ja sam bio pre par dana u Agro Cesli to je gomila računa. Bar 500komada da ne preteram. Skoro da ne znaju gde udaraju 😁 gužva i to velika.
Ja sam izvod dobio od firme koja je prodala i sad i prošle godine.
 
Ja sam u prethodnom konkursu podneo za setvospremač i tanjiraču koju sam kupio u Consumu. Setvospremač uzet u januaru 2021. A tanjirača u septembru 2021.
Consum mi je dao komplet papire.
Pre mesec dana me zovu iz uprave za agrarna plaćanja i kažu da je za setvospremač sve u redu ali za tanjiraču na izvodu iz banke nema pečata banke...
Pa sam zvao Consum i poslali mi brzom poštom.
Isto, ali bukvalno isto mi je falio pecat na izvodu banke za tanjiracu pa sam radio dopunu. U to vreme su ocigledno nesto pogresno radili jer je tvoja stigla mozda mesec dana pre moje ako se dobro secam :D
 
Može se to dostaviti i dopunom mislim da treba dostaviti i ono što oni mogu da reše službenim putem.
 
S' obzirom da para ima za samo 625 ljudi a podnesenih zahteva preko 20k verovatno se ne treba se puno cimati. Kako kome zapadne... A do kraja konkursa će biti još zahteva i zahteva....
 
Ne podnose svi za 800.000. Ja sam podneo za 450.000. Ima i mnogo manjih zahteva. Verovatno 1.000-1.500 će dobiti po trenutnim sretstvima.
 
Nazad
Vrh