Subvencija za mehanizaciju

To je neko ne pisano pravilo. Prvo ide ko plaća PIO.... Posle kada njih isplate, za dalje koliko ostane... Onaj ko plaća pio i da pošalje zadnji dan konkursa, pre će proći nego onaj što je poslao prvi dan bez plaćanja pio... (naravno pio preko poljoprivrede)
Odakle ti taj podatak ? Nikada nisam čuo za to i ako mi odgovara .
 
To je neko ne pisano pravilo. Prvo ide ko plaća PIO.... Posle kada njih isplate, za dalje koliko ostane... Onaj ko plaća pio i da pošalje zadnji dan konkursa, pre će proći nego onaj što je poslao prvi dan bez plaćanja pio... (naravno pio preko poljoprivrede)

To nije tačno. Znam iz ličnog primera...

Послато са SM-A515F помоћу Тапатока
 
Takodje znam iz licnog primera ...
Mene jedino brine sto su ove godini ogranicili sredstva na 500000000.00 i to mu dodje u proseku nekih 700 gazdinstava , sto je jako malo .
 
To ako svako ima max povraćaj. Ja imam na jedno gazdinstvo zahtev sa računom na 3.000 evra sa pdv-om...

Послато са SM-A515F помоћу Тапатока
 
Zar PIO nije obavezan? Mislim, svejedno mi je svakako ga plaćam... Pitam za druga, al stvarno.
Inače, ni ja ne tražim max povrat. Biće valjda za sve.
 
Jeste mali, maksimalan broj će po toj račinici biti 1.000-1.500 isplaćenih zahteva.
 
Imam problem pri podnošenju zahteva. Sve popunim, sve uredno prihvati da ispišem, ali ona prva dva polja obavezna, sa zvezdicom, Otežani uslovi i Uvećanje, ne dozvoljava mi da štikliram, da označim. Meni nije ni potrebno ovo Otežani uslovi, ali mi traži da jedno od ta dva označim, a neće jednostavno ovo Uvećanje da mi odradi. Da li je neko imao sličan problem? Hvala.
 
Ne pripada. A ne znam ni šta ovo Uvećanje znači. U svakom slučaju ne mogu da podnesem zahtev dok ne označim nešto od te dve stvari, a ne dozvoljava mi uopšte da to uradim.
 
Prošle godine PIO nije bio obavezan...:off_topic:ili onaj što odobrava nije pročitao nepisana pravila....Kakva bre ne pisana pravila pa u ovoj državi se ni pisana pravila ne poštuju a ne neka ne pisana, koja svi znaju iako nisu napisana.....
 
I svu ostalu dokumentaciju ? Kazu da koci izvod iz banke..
Kako može da koči izvod iz banke?
Ti uplaćuješ sa svog računa na nečiji račun.... Znači izvod da si uplatio sredstva, ti vadiš iz tvoje banke.... Banka ti ga overi i to je to....

Ja sam bio pre par dana u Agro Cesli to je gomila računa. Bar 500komada da ne preteram. Skoro da ne znaju gde udaraju 😁 gužva i to velika.
 
Nazad
Vrh