Subvencija za mehanizaciju

Ostavio sam po sluzbenoj. Mislim da imam nesto da doplatim. Mogu i kasnije to ubaciti. Moze se meenjatinzahtev vise puta.
U pravilniku pise da ukoliko postoji dugovanje uprava salje opomenu za placanje u roku ne manjim od 8 dana. Sve ce se desavati naravno elektronski.
Potvrda da se ne koristi neki drugi vid subvencija na lokalu, i to može poslužbenoj dužnosti?
 
74f4c1e37206638b2c1e5cb8a25fa6e2.jpg

Nikako da provalim šta nije popunjeno
Sve sam nekoliko puta probao ponovo


Gesendet von iPhone mit Tapatalk
 
Kada u koloni broj 1 popuniš to što si popunio, klikneš na ono zeleno polje ispod i onda će ti se prikazati polja u koja unosiš ostale podatke.
To što si počeo da unosiš u kolonu broj 2 (vrsta dokumenta pa si upisao Otpremnica) to se ne unosi tamo nego kasnije u treću rubriku .
 
Moj broj je oko 13.500. Da li je moguće da je toliko podneto zateva ili 3.500 ?
 
Moguće da si 135-ti.
Meni u Vršcu u Raifajzen banci ne mogu da izdaju dokaz o plaćanju ,mašine su plaćene kad je još bila RBA banka.
Sutra moram u filijalu u Pančevo,izdangubim 2 dana.
 
Siguran sam da mi je broj četvorocifreni, predao sam 8.08. oko 12 časova. Prošle godine sam predao prvog dana oko 7 i 15 i bio sam oko broja 3.500.
 
Prošle godine? Misliš ove godine? A gde si video da si bio 3500-ti? Gde si predavao? Ne mogu da se setim da je negde pisao broj...
Inače ja sam danas u 10h predao , broj predmeta 14662.
 
Nešto su vam velike brojke,realno mislim da sa ovim poskupljenjem zadnjih dve g i sa poskupljenjem kredita nije bilo neke silne trgovine.
Kod pokrajine na navodnjavanju,voćarskom,plastenicima ne mogu potrošiti pare na predračun a ne da se ljudi otimaju za kupovinu.
 
Predao sam u pošti 04.01.2022.. Posle sam zvao kol centar i dobio broj pod kojim je zaveden. Eto, za jedan dan je predato oko 1.000 zahteva (08.08-09.08.)
 
Onda definitvno ona jedinica napred predstavlja neku oznaku npr "prvi poziv" ili tako nešto.Mada mi je nestvarno da je i toliko zahteva (3500-4500) za dva dana predato.
 
Nazad
Vrh