Subvencija za mehanizaciju

meni upravo stigao mail isto to pise,pre dve nedelje sam ih pitao napisali da je zavedem bla bla i jutros samo uradili copy paste i poslali mi... dodje mi da im napisem svasta koga vise j....

Послато са SM-A536B помоћу Тапатока
 
Vi se bar nadate a štaćemo mi koji smo kupili meanizaciju posle konkursa, novog republičkog ni na vidiku.
 
i nisi dobio pare,pa kako oni to idu po kom redosledu ?

Послато са SM-A536B помоћу Тапатока
 
nemoj toliko da se smejes iskrivice ti se faca,mi ovde pisemo ozbiljno a ti se kezis ko lud na brasno

Послато са SM-A536B помоћу Тапатока
 
Meni traze dopunu tj traze mi da racun od masine ima pecat i potpis a ja se odlicno secam da na racunu koji sam poslao pise da je punovazan bez pecata i potpisa.
Isti slucaj kum ima...sve lepo predao u roku-sad mu traze racun sa pecatom i potpisom i jos nesto.a za svo vreme niko ga nije nazvao da mu kazu da nesto nije ok ili da nesto fali od dokumentacije.
 
E šta bih ja dao da mi je predmet još uvek u obradi.... Prodao bih žito po 40+-, otišlo bi i ovo malo bede od kukuruza, što smo nakupili, po 35-38din. Ovako sam dobio povrat ali sam ga kroz robu ubrzo izgubio....
 
ma ovo zajebancija teska,sve isto odgovaraju na mail

Послато са SM-A536B помоћу Тапатока
 
Meni odgovorili: Službenim putem potražuju se uverenja i potvrde od nadležnih institucija nakon pristizanja istih nastavalja se obrada zatheva.
 
Meni odgovorili: Službenim putem potražuju se uverenja i potvrde od nadležnih institucija nakon pristizanja istih nastavalja se obrada zatheva.
A mene danas zvali i trazili da licno uzmem potvrdu da nisam koristio sredstva za te namene na loklanom nivou i Uverenje da ne dugujem porez takodje na loklanom nivou.
Ranijih godina su to sve proveravali sluzbenim putem.
 
Nazad
Vrh