Subvencija za mehanizaciju

Vecita nejasnoca hobi ili profi pa videcemo u skoroj buducnosti.Samo mi recite budzet se kroji od nasih novaca i svi imamo odredjeni procenat davanja,ali necemo moci nista od toga dobijati.Iz ovoga se vidi da sam hobista pa me zanima da li ce se formirati ogranak za nas da mozemo i mi negde konkurisati?
 
Систем је труо, дозвољено је да се легално мути и да се не плаћа порез, поготово ови велики, који су нашли фине начине да избегну наплату пореза и своди се да они плате мање пореза него неко мало газдинство које ће ући у ПДВ звог стварног обрта капитала, а не прикривеног и разбијеног на ко зна колико мањих газдинстава из горе наведеног разлога...

ДОО фирме су убедљиво највећа рак рана нашег прореског система...
 
Ovde neki pokusavaju da opravdaju postupke drzave, a poljoprivrednike zeljno iscekuju da ista kaznjava.
Kad drzava nasa bude imala sistem za sve jednak, koliko toliko pravican onda i poljoprivrednici treba da se ophode, postuju i pridrzavaju se tog sistema, propisa, zakona itd.
Dokle god se drzava prema nama ponasa ovako kako se ponasa i otvoreno nas smatra gradjanima drugog reda, za sta postoji pregrst primera, ne vidim ni jedan jedini razlog da se iko od nas ponasa bolje.
Toliko nepravde, bezrazloznih odluka, administrativnih prepreka, treniranja zivaca je ista ta drzava priredila nama zarad cega.
Drzava treba da uvede sistem pa tek onda ima pravo da trazi punu kontrolu.
 
Немају наравно и њима капа доле...Пример код пријатеља долазимо у госте ћерка бесна друга год студирања Медицине,реко шта је кажу бесна је јер је полагала испит и није могла да користи бубицу јер је сала била пуна асистената који су контролисали полагање....да је моја лично би је исписао са Факултета и на пијацу!Поново част изузецима!!
 
Nazad
Vrh