Subvencija za mehanizaciju

milan11

Član
Učlanjen(a)
18 Maj 2016
Poruka
1.392
Ovo je najbolje da stalno kontrolišu. Pa ko nije kupio mašinu nije ni u redu da mu daju pare. E sad, takvi muljatori imaju najtvrđe šeme.
Steta samo sto kod tih sto muljaju ne dodje inspekcija uopste a meni ce da dodje i da zagleda tanjiracu i da me pita kad je kupljena posto je pala prasina, da ne stoji ona tu nekoliko godina.. :svinja:

ninkov90

Član
Učlanjen(a)
11 Jan 2018
Poruka
184
Čuo info da kreće kontrola za onaj sa početka godine, pa tek onda rešenja... Nema više para na izvolte...

Послато са SM-A515F помоћу Тапатока
Price za malu decu,samo pricaju o kontrolisanju a vreme prolazi. Ni kontrole ni novaca.... Dok prodju godisnji odmori,pa sastav nove vlade,pa nova godina i bozic. Dok ne pojede inflacija tih 800.000

rasa02

Član
Učlanjen(a)
21 Jan 2009
Poruka
1.912
Izasla je rang lista za pokrajinski konkurs.Izgleda da je bespotrebno gubiti vreme i zivce ukoliko niste iz tzv nerazvijenih opstina i ako niste zenskog pola.

markojx

Član
Učlanjen(a)
2 Mar 2016
Poruka
2.669
Najavila se poljoprivredna ispekcija kontrolišu kupljene mašine na prošlogodišnjem konkursu ministarstva 2020 obavezno je kopija fiskalnog računa i kopija garantnog lista

markojx

Član
Učlanjen(a)
2 Mar 2016
Poruka
2.669
Ma jok konkurs za mehanizaciju od strane ministarstva poljoprivrede čuveni junski konkurs , mašine kupljene prošle na konkursu pare dobijene i potrošene

Ni ko la

Član
Učlanjen(a)
25 Feb 2016
Poruka
598
Mozda nije tema potrebna pomoc gde nabaviti konusno tanjirasti zupcanik ili ceo deferencijal za ult 14 oktobar 110 hvala ?

Arkadije

Član
Učlanjen(a)
11 Jul 2010
Poruka
6.645
Ult se odnosi na utovarivace samo koliko znam.Ti mislis na buldozer tg 110 ?.Ovaj salje za Srbiju brzom postom,ja sam uzeo neke delove za ult 160 od njega.A vidi i kod drugih na Olx.ba ,mozda i ostali salji nekako za Srbiju ,delova ima.U Srbiji puno manje delova a ovde se proizvodio,koja komedija lol.
https://www.olx.ba/artikal/11939062/buldozder-tg-90-100-110-dijelovi/
A vidi i kod ovih,pre su remontovali te buldozere i prodavali ,mozda imaju jos delova ...
https://www.enigma-mc.co.rs/

Sapatnik

Član
Učlanjen(a)
6 Apr 2018
Poruka
4.092
Овде су још у погону они који нису отишли у ливницу. Слабо ко је растављао. Може се наћи још по буџацима али су сене превелике.

Vrh