Subvencija za mehanizaciju

To za zemljiste i meni pise, a u gazdinstvu imam i zemljiste u vlasnistvu.
Na koju adresu pisati zalbu ? Meil adresu.
 
Evo upravo sam i ja editovao prethodni post.
Imaš u tekstu konkursa poglavlje Pravo žalbe, ne spominje se nikakav email.
 
Pa nećeš tako da se žališ, nego dokumentovano. Fora je što treba naći napismeni argument po kojem se žalimo. Ne znam kakva je kod tebe situacija sa zakupima, ja sa rođenim dedom nisam pravio ugovor već je bio u mom gazdinstvu i kao član mog gazdinstva sve parcele koje su njegove se vode kod mene kao vlasništvo. I to je trajno, nikakav datum, rok ili bilo šta drugo ne postoji. Neka mi objasni neko po kojoj logici moje gazdinstvo manje vrednuje nego gazdinstvo nekoga ko ima zakupe od +5god?

Čekam rešenje od njih i da vidim šta ima u obrazloženju, pa tad ću videti šta dalje. Jebiga.
 
Право жалбе
Члан 12.
Право жалбе има сваки незадовољни подносилац пријаве на основу одлуке која је објављена на
званичној интернет страни Покрајинског секретаријата.
Жалба се улаже покрајинском секретару у року од 15 дана од достављања појединачног решења,
односно најкасније у року од 30 дана од објављивања Одлуке на званичној интернет страни покрајинског
секретаријата за лица за које лична достава није успела.
Покрајински секретар може да одбаци жалбу као неблаговремену, недозвољену, поднету од стране
неовлашћеног лица, да је усвоји у потпуности или делимично или да одбије жалбу као неосновану.
О жалби се одлучује решењем.

U pravilniku stoji deo vezan za žalbu.
 
Meni su odgovorili na mril kad dodje kuci resenje da se zalim.
Zalicu se jer u PGu imam zemlju na mom imenu, samo sto na njoj nije kultura ove godine koka je obuhvacena konkursom, odnosno tamo je povrce a na ostalima nemam ratarstvo duze od 5g zakupa da je preostalo
 
Imao sam dve prijave ,jedno bodovano al nedovoljno a druge ima samo u tabeli gde su svi podneti zahtevi..
Kod nas troje dobili....jedni imaju 4-tvoro a drugi troje dece...ako to nosi više bodova
 
Znaci nista od normalnih subvencija ove godine. Subvencija za opremu za navodnjavanje bila u maju petnaest dana i cao djaci, ko je kupio posle nek se slika...
 
Конкурисао у априлу за постицајна средства за трактор што даје град Београд. Никакав одговор нити има икакав контакт да питаш некога. Одем тамо, немају појма :(
Мислим, знао сам да од тога нема ништа, никада ништа нисам добио, али барем да сам добио одговор да су ме одбили.
 
Ал' имаш ту једну добру ствар - кад ти одговоре, таман ће да изађе нови модел "Ловола". ;)

'Оћеш да идеш да се распитујеш до некога чији је пос'о био.... макар да наслаже ту документацију коју приложе људи?
 
Конкурисао у априлу за постицајна средства за трактор што даје град Београд. Никакав одговор нити има икакав контакт да питаш некога. Одем тамо, немају појма :(
Мислим, знао сам да од тога нема ништа, никада ништа нисам добио, али барем да сам добио одговор да су ме одбили.
Na sajtu grada Beograda su bili rezultati.
Ko prodje, njega zovu.
 
Nazad
Vrh