Subvencija za mehanizaciju

Da li kod ovog konkursa sa Svetskom bankom moraju od samog početka biti uključene i konsultantske kuće ili se ukljucuju nakon prvog odobravanja projekta tj. investicije?
 
Za ovaj Pokrajinski cekam i ja. U jednoj grupi na Viberu relativno brzo objavljuju cim izadje nesto novo, tako da bez sekiracije, ja pisem cim budu objavili u grupi.

Sent from my moto g(6) play using Tapatalk
 
Ne, iz Vrsca je firma. Broji oko 1.100 kontakta, ali samo oni ubacuju nove clanove.

Sent from my moto g(6) play using Tapatalk
 
Nije mi najasnije zbog cega moraju da budu ukljucene konsultantske kuce od samog pocetka. To je totalno glupost, ja sam planirao da konkurisem na pozivu za stocarstvo ali ako bude uslov da mora da bude ukljucena konsultantska kuca necu ni da se trudim. Ne daje mi odredjena svota novca a prolazi mnogo mali broj ljudi.
 
Kako zasto, pa da sto vise ljudi zaradi na konto primarnog proizvodjaca, koji zapravo najvise ulaze i snosi najveci rizik
 
Ko je tu lud duzni na sve strane za proslogodisnju mehanizaciju, o stocarstvu i da ne pricam sramota koliko su duzni ljudima a svaki dan se najavljuju nove mere. Brate isplati sve dugove pa tek onda otvaraj nove konkurse.
 
Ko je tu lud duzni na sve strane za proslogodisnju mehanizaciju, o stocarstvu i da ne pricam sramota koliko su duzni ljudima a svaki dan se najavljuju nove mere. Brate isplati sve dugove pa tek onda otvaraj nove konkurse.
Blize se izbori pa se navlaci narod na sve i svasta. Racunaju da ce svi kojima su duzni da glasaju za njih da ostanu na vlasti dok se ne isplati sve, da ne dodje neko drugi pa da ukine.
 
Nazad
Vrh