Subvencija za mehanizaciju

Jeste na konkursu za mlade PIO nosio bodove, al šipak ako ti je gazdinstvo otvoreno duže godina. Ispunjavaš do 40 god, plaćaš PIO al ne možeš ni konkurisati jer je gazdinstvo otvoreno davno.

Sent from my Huawei P40 using Tapatalk
 
Jeste PIO nosio bodove ali nedovoljno za prolaz na konkursu iako je gazdinstvo mlado i nosilac ispod 40 godina starosti.
 
Ne znam Maticu koliko i da li je tvoja opstina vukla neki bod zbog stepena razvijenosti. Ali koliko se secam imao si samo 9 bodova i tu je doslo sigurno do neke greske u racunanju u UAP ili u prilozenoj dokumentaciji. Iz starta ako je sve bilo u redu imao si 21 bod. Pio 15 i 3 clanova domacinstva jos 6 bodova.
15 dana imao si rok zalbe i ne znam da li si to koristio, ili si se zavarao sa ona dva lica koja su bila bolje rangirana i nosile isto ime i prezime kao ti, misleci da si jedan od njih. Mada ni 21 bod ne bi bilo dovoljno za prolaz medju 3000.
Pitao sam te onda i nisi imao volje da mi odgovoris jer navodno rekao si da je sad vec sve gotovo.
Nas je iskljucivo nerazvijena opstina sa 15 bodova gurala na povoljnoj poziciji za prolaz.
 
Tako je bilo, opština nije nosila ništa, razvijena.Mislio sam da sam jedan od tih koji su prošli pa nisam reagovao na vreme a trebao sam jer PIO nije nosio 15 bodova kako su mi posle rekli...Nije važno, bilo pa prošlo.
 
Pio je svakako nosio 15 bodova. Jedino ako nesto nije bilo regularno.
Razvijenost opstine i novo gazdinstvo na zensku osobu je bio znacajan poduhvat za prolaz kod nas.
 
Računao sam da je tako ali nije.Posle sam razgovarao sa Miljanom iz MBV jer imam predračun od njih i saznao da PIO nije nosio 15 bodova kako je pisalo.Nevermind.
 
Ja sam se žalio jer mi nisu priznali sve bodove, ali mi glat odbili žalbu posle mesec dana.

Sent from my Huawei P40 using Tapatalk
 
Vlast je vlast a slast je slast ....
Taj Naglavački od kako je prvi put kročio u ministarstvo više nije ni izlazio,samo menja prozor sa kojeg će gledati !?!
 
Kad kazes clanovi domacinstva, racunaj da dolaze u obzir samo uzi clanovi domacinstva podnosioca zahteva.
Ni jedan bod ne donosi majka, otac, brat, sestra, baba, deda itd.
Da bi ostvario 9 bodova po tom pitanju treba da imas zenu i 3 dece.
Imas li ih?
 
Nazad
Vrh