Subvencija za mehanizaciju

Hoce sigurno, al tek kad prodju Pokrajinski i ovaj Beogradski... Onda dolaze na red poljoprivrednici drugog reda, jer takva je strategija razvoja...

Sent from my moto g(8) power using Tapatalk
 
Pokrajinski za traktore je bio 2017 pre toga nije bio nikada a i posle toga. Tako da nije to bas da nas pomazu vise nego juzno od Save i Dunava.
A mehanizacija, a mladi gde je povracaj 90%...? Pa su mladi mogli i nacionalnu i pokrajinsku subvenciju, naravno za različite masine...
Generalno za sve konkurse sam rekao raspored, to je tako vec dugo godina...
Da ne pričam o Beogradskom...
Onda kad sve to prodje ide Nacionalni konkurs i jos jedna sansa svima ...


Sent from my moto g(8) power using Tapatalk
 
A mehanizacija, a mladi gde je povracaj 90%...? Pa su mladi mogli i nacionalnu i pokrajinsku subvenciju, naravno za različite masine...
Generalno za sve konkurse sam rekao raspored, to je tako vec dugo godina...
Da ne pričam o Beogradskom...
Onda kad sve to prodje ide Nacionalni konkurs i jos jedna sansa svima ...


Sent from my moto g(8) power using Tapatalk
Na tom konkursu od 90% moje okruzenje nije ni konkurisalo. Sam proceni zasto.
 
Pokrajinski za traktore je bio 2017 pre toga nije bio nikada a i posle toga. Tako da nije to bas da nas pomazu vise nego juzno od Save i Dunava.
Zar nije bio i kasnije onaj pokrajinski što je trajao 2-3 dana, gde je nemoguće bilo skupiti dokumentaciju, mislim da je Marjan Rističević kao napadan jer je kupio preko njega traktor...
 
Zar nije bio i kasnije onaj pokrajinski što je trajao 2-3 dana, gde je nemoguće bilo skupiti dokumentaciju, mislim da je Marjan Rističević kao napadan jer je kupio preko njega traktor...
2017 u martu i aprilu je bio konkurs za traktore za povrtare do 100kw snage ako se dobro secam. To je bilo ono kada su ljudi nocu u ponoc isli na granicne prelaze i u dezurne poste da salju dokumentacije ako se secate. Iste te godine je bio konkurs pocetkom decembra koji je trajao par dana samo, gde niko nije uspeockunkurisati. Znam jer sam ja dobio povracaj na povrtarstvo za traktor 2017 godine. I bio je prosle godine u junu mesecu ono do 80-85 ks ako se dobro secam.
 
2017 u martu i aprilu je bio konkurs za traktore za povrtare do 100kw snage ako se dobro secam. To je bilo ono kada su ljudi nocu u ponoc isli na granicne prelaze i u dezurne poste da salju dokumentacije ako se secate. Iste te godine je bio konkurs pocetkom decembra koji je trajao par dana samo, gde niko nije uspeockunkurisati. Znam jer sam ja dobio povracaj na povrtarstvo za traktor 2017 godine. I bio je prosle godine u junu mesecu ono do 80-85 ks ako se dobro secam.
Pričamo o pokrajinskim konkursima?
 
Šta se dešava sa onom pričom od zimus, 10 posto ucesce, 40 povracaj i ostatak na kredit, izgleda nema od toga ništa..
 
Šta se dešava sa onom pričom od zimus, 10 posto ucesce, 40 povracaj i ostatak na kredit, izgleda nema od toga ništa..
𝟱𝟬% – 𝟰𝟬% – 𝟭𝟬% 𝗣𝗼𝘃𝗿𝗮𝗰́𝗮𝗷𝗶. 𝗞𝗮𝗱𝗮 𝗰́𝗲 𝗯𝗶𝘁𝗶 𝗶 𝘀̌𝘁𝗮 𝗼𝗰̌𝗲𝗸𝗶𝘃𝗮𝘁𝗶

Kako smo za sada saznali, ovaj vid povraćaja biće namenjen kako poljoprivrednicima, tako i firmama i zadrugama.

Poljoprivrednici će moći da konkurišu na ovom konkursu tako što će prvo sastaviti biznis plan, koji će morati da prođe jednu reviziju i nakon što bude odobren, podnosi se zahtev koji će uključiti ostalu dokumentaciju (predračun, zahtev, biznis plan…) o čemu ćemo reći nešto više onog momenta kada konkurs bude objavljen u dokumentacija bude poznata.

Ono što je specifično jeste to da poljoprivrednici mogu konkurisati za bilo koju opremu koja je u vrednosti od 20.000,00 eura – 50.000,00 eura, dok se za firme i zadruge opredeljuje značajno veći iznos sredstava po zahtevu.

Budžet je veliki i finansira se od strane Svetske Banke.

50% su bespovratna sredstva

40% se finansira preko kredita Svetske Banke

10% je učešće koje mora uplatiti podnosioc zahteva.

Ovo je odlična prilika za sve vas koji imate ideju da poboljšate uslove rada i podignete produktivnost proizvodnje. Pratite nas za više informacija o ovim stvarim putem socijalnih mreža i učlanite se u našu Viber grupu gde ćete dobiti prve informacije klikom na dugme ispod

Ukoliko želite, poslušajte celu panel diskusiju na sledećem linku:
Ovo sam dobio jutros u jednoj viber grupi
 
𝟱𝟬% – 𝟰𝟬% – 𝟭𝟬% 𝗣𝗼𝘃𝗿𝗮𝗰́𝗮𝗷𝗶. 𝗞𝗮𝗱𝗮 𝗰́𝗲 𝗯𝗶𝘁𝗶 𝗶 𝘀̌𝘁𝗮 𝗼𝗰̌𝗲𝗸𝗶𝘃𝗮𝘁𝗶

Kako smo za sada saznali, ovaj vid povraćaja biće namenjen kako poljoprivrednicima, tako i firmama i zadrugama.

Poljoprivrednici će moći da konkurišu na ovom konkursu tako što će prvo sastaviti biznis plan, koji će morati da prođe jednu reviziju i nakon što bude odobren, podnosi se zahtev koji će uključiti ostalu dokumentaciju (predračun, zahtev, biznis plan…) o čemu ćemo reći nešto više onog momenta kada konkurs bude objavljen u dokumentacija bude poznata.

Ono što je specifično jeste to da poljoprivrednici mogu konkurisati za bilo koju opremu koja je u vrednosti od 20.000,00 eura – 50.000,00 eura, dok se za firme i zadruge opredeljuje značajno veći iznos sredstava po zahtevu.

Budžet je veliki i finansira se od strane Svetske Banke.

50% su bespovratna sredstva

40% se finansira preko kredita Svetske Banke

10% je učešće koje mora uplatiti podnosioc zahteva.

Ovo je odlična prilika za sve vas koji imate ideju da poboljšate uslove rada i podignete produktivnost proizvodnje. Pratite nas za više informacija o ovim stvarim putem socijalnih mreža i učlanite se u našu Viber grupu gde ćete dobiti prve informacije klikom na dugme ispod

Ukoliko želite, poslušajte celu panel diskusiju na sledećem linku:
Ovo sam dobio jutros u jednoj viber grupi
A pocece upravo onog trenutka kad se zatvori Beogradski konkurs, znaci prva nedelja aprila.

Sent from my moto g(8) power using Tapatalk
 
Juče izašao konkurs Grada Beograda za nabavku traktora i priključne mehanizacije. Povraćaj 80% od osnovne cene do maksimalnih 400.000 din za mašine, a milion dinara za traktore.

Već dve godine kako ne prolazim, da probam ove godine, možda bude treća sreća... :ROFLMAO:

Aj pa sa srećom! :ppozdrav:
Stvarno je ovo povoljno,treba pokušati. Drugar danas zvao za prikolicu jednoosovinku. Rekli mu Agroridu da će ga Dubrava koštati sa povraćajem (ukoliko prodje na konkursu) oko 750 € :osmeh:
 
Nazad
Vrh