Subvencija za mehanizaciju

A sto se tice traktora, opet ce se konkurasati za traktore sklopljene u Srb.
 
Aj pa sa srećom! :ppozdrav:
Stvarno je ovo povoljno,treba pokušati. Drugar danas zvao za prikolicu jednoosovinku. Rekli mu Agroridu da će ga Dubrava koštati sa povraćajem (ukoliko prodje na konkursu) oko 750 € :osmeh:
Juuuu, sada će se masovno brisati zemljište ih registara ukoliko neko ima samo ratarstvo...
 
Зна ли се шта треба од документација за та средства за трактор? За овај Београдски конкурс. Мислим, никада ништа сем казни нисам добио од државе али ето, можда овај пут буде другачије.
 
Ljudi jedno pitanje za ove Beogradske sub, jel ja mogu da konkurišem ukoliko kao nosioc pg živim u Beogradu ali mi katastarske parcele nisi na teritoriji grada Beograda? Dakle parcele su na teritoriji drugog grada...
 
Ljudi jedno pitanje za ove Beogradske sub, jel ja mogu da konkurišem ukoliko kao nosioc pg živim u Beogradu ali mi katastarske parcele nisi na teritoriji grada Beograda? Dakle parcele su na teritoriji drugog grada...
Можеш да конкуришеш, ал нећеш да добијеш...
Пише да морају парцеле бити на територији града.

Sent from my Redmi Note 8T using Tapatalk
 
Jel ima neko iskustva, koliko brzo se rešvaju žalbe na rešenja? Stiglo mi je jedno odbijajuće pa ću morati da se žalim....
 
Nazad
Vrh