Subvencija za mehanizaciju

Pravo pitanje je za čega je nulta kontrola ,tj. kakve će se subvencije deliti tj za šta,nepiše ništa nego samo kao prijava.
 
50% bespovratno, 40% kredit i 10% kes. Previse to privlacno izgleda da bi bilo realno, zato i kazem da mi je cudno sto su uvukli banke i obavezne kredite a sta im je cilj saznacemo tek kad prodje prvi takav konkurs i kad krenu kontrole.

Da ne razume neko pogresno, odlicno ako je to tako i ako tu nema nekih zajebancija. Samo mi bas i ne ulivaju poverenje sa ovakvim izjavama posto pratim vec godinama sta se desava i kako se radi (citaj: koliko se laze)..
Ја контам да су увукли банке због фиктивних газдинстава од пола хектара која су масовно отварана због разних конкурса, а тешко је да ће таква газдинства бити кредитно способна за такве инвестиције.
 
Ја контам да су увукли банке због фиктивних газдинстава од пола хектара која су масовно отварана због разних конкурса, а тешко је да ће таква газдинства бити кредитно способна за такве инвестиције.
Da, ovo ima smisla, kao i ovo sto neko gore rece da bankama treba da obrcu pare.. Izgleda da ima razloga, verovatno i jos pored ovih koje ste vec naveli. Cekamo onda vise informacija od gosn. Ministra Od Poljoprivrede.
 
Jel neko čuo nešto za onaj čuveni konkurs za mlade.
Dobio sam danas nezvaničnu informaciju da nije još sve gotovo i da će proći svi koji su konkurisali 😶
Jer zvaničo nismo dobili ni odbijenicu bar mi iz sela koji smo konkurisali a ispod one zamišljene linije smo
 
Jel neko čuo nešto za onaj čuveni konkurs za mlade.
Dobio sam danas nezvaničnu informaciju da nije još sve gotovo i da će proći svi koji su konkurisali
Jer zvaničo nismo dobili ni odbijenicu bar mi iz sela koji smo konkurisali a ispod one zamišljene linije smo
Na kom si mestu ?

Послато са SM-A705FN помоћу Тапатока
 
Ja sam danas saznao da je covek dosao zbog predracuna i da je dobio resenje a bio je 3195 na listi. Rekli mi ovi sto prodaju poljoprivrednu mehanizaciju. Navodno je dobio i dosao da se dogovori za masine


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Nazad
Vrh