Subvencija za mehanizaciju

Meni danas stiglo resenje za mlade poljoprivrednike konkurs 2019 god, VGP nije digao cenu a ni AgroNovak jedino Agrotrade prskalica ode gore za 35,000 din
 
Cuo sam se sa ljudima iz Agrostandarda ispostovace cene po predracunu,hvala im jos jednom.

Послато са SM-A705FN помоћу Тапатока
Ja nisam hteo ni da ih pitam a oni nista ne pominju oko cene, samo sam im uplatio avans po predracunu! Al cu ih hvaliti na sva usta, pogotovo sto im plugovi rade kao doxe :ppozdrav:
Isto i sa VGP-om, uplacen avans bez pominjanja oko menjanja cena.
 
Ja nisam hteo ni da ih pitam a oni nista ne pominju oko cene, samo sam im uplatio avans po predracunu! Al cu ih hvaliti na sva usta, pogotovo sto im plugovi rade kao doxe :ppozdrav:
Isto i sa VGP-om, uplacen avans bez pominjanja oko menjanja cena.
Ja sam zvao da pitam jer su mi vec napisali bili kad sam pitao za sejalicu cisto informativno i rekli mi cenu vecu,danas kad smo se culi i rekao za konkurs nasao moj predracun i to nista ne menja dobicu po ceni iz predracuna..

Послато са SM-A705FN помоћу Тапатока
 
Мени беше занимљив део разговора са њим на некој ТВ ове јесени, кога сам ухватио у пролазу: водитељ му помиње стање у домаћој пољопривреди, а он као одговор каже да је негде у његовој околини видео неке огромне савремене комбајне, "каквих је мало и у Европи". Е супер, значи кад се неко одлучио да пазари неки комбајн "који има дугменце и када га притиснеш, изађу мала уста да ти попуше", како мој другар описује неки ултимативни хај-тек, значи да су нам сви пољопривредници добростојећи и супер им је. То је изглед она логика из вица о Муји и Хасу, који се завршава са Хасиним дугим ћутањем и упућивањем Суљи "Педеру!".
 
Kad je mala cena onda imaju obrazlozenje kako tu ministarstvo nemoze da utice na istu jer trziste odredjuje cenu. A jel to nije slucaj I sad.
 
Мени беше занимљив део разговора са њим на некој ТВ ове јесени, кога сам ухватио у пролазу: водитељ му помиње стање у домаћој пољопривреди, а он као одговор каже да је негде у његовој околини видео неке огромне савремене комбајне, "каквих је мало и у Европи". Е супер, значи кад се неко одлучио да пазари неки комбајн "који има дугменце и када га притиснеш, изађу мала уста да ти попуше", како мој другар описује неки ултимативни хај-тек, значи да су нам сви пољопривредници добростојећи и супер им је. То је изглед она логика из вица о Муји и Хасу, који се завршава са Хасиним дугим ћутањем и упућивањем Суљи "Педеру!".
Čuvena logika izvučena iz proseka,kao i sa prosečnom platom.U svakom kraju Srbije mogu da nadju takvog i da ga slikaju i kažu eto radi se sa skupim mašinama,sad što ta mašina vredi kao 30 Zmajeva to nema veze bitan je prosek.
 
Nazad
Vrh