Subvencija za mehanizaciju

Dobio prosle nedelje resenje subvencija za sadnice, zahtev predao 24 juna.
Prosli ponedeljak odneo dopunu papira za subvencije za sis za navodnjavanje. Predao prvog juna. Barem znam da je neko uzeo moj predmet u razmatranje, nadam se da ce i rešenje uskoro.

Sent from my S60 using Tapatalk
 
 
Znaci i ako ti je regularna papirologija mozes da izvisis zbog budzeta jer mozda nece imati sredatva da isplate...eee Srbijo medju sljivama

Послато са SM-A705FN помоћу Тапатока
 
Ovo mi zvuci kao pred zimsku sezonu sneg je opet iznenadio putare,tako i oni iznenadjeni sa velikim brojem zahteva sto su ljudi vadili papire jurili,trcali i nadali se necemu sto im je potrebno za rad a ne za zezanje...ma u pravu si Maticu neka daju barem odg prosli ili ne i cao da znamo na cemu smo sto se tice konkursa..da lepo kupim sta mi treba za kes i to je to

Послато са SM-A705FN помоћу Тапатока
 
Ja malo nestrpljiv pa sam zvao pre par dana upravu za agrarna plaćanja da vidim šta se dešava. Gospođica/gospođa je bila ljubazna otkačila me i rekla da ona shvata da nama trebaju mašine ali da su zahtevi trenutno u obradi i da ću biti pozvan od strane njenih kolega kada dođu do mog predmeta...
 
Stiglo mi juca za 50% da u roku od 8 dana pribavim one 2 stavke o izmirenim obavezama za porez i da predmetna investicija nije po drugim osnovama koriscena subencija.
U konkursu je pisalo da to pribavljaju po sluzbenoj duznosti!
 
Ja malo nestrpljiv pa sam zvao pre par dana upravu za agrarna plaćanja da vidim šta se dešava. Gospođica/gospođa je bila ljubazna otkačila me i rekla da ona shvata da nama trebaju mašine ali da su zahtevi trenutno u obradi i da ću biti pozvan od strane njenih kolega kada dođu do mog predmeta...
I ti sta kazes hvala vam vrlo ste ljubazni, a kad spustis slusalicu sve po spisku joj opletes priznaj da je tako bilo

Послато са SM-A705FN помоћу Тапатока
 
Hahaa ma nisam bre odakle ti to,nemam kad da sanjam takve stvari

Послато са SM-A705FN помоћу Тапатока
 
Aaa ta tema me najvise nervira pa jace je od mene da komentarisem

Послато са SM-A705FN помоћу Тапатока
 
Nazad
Vrh