Subvencija za mehanizaciju

Danas sam zvao u Upravu za agrarna plaćanja šta se dešava sa konkursom za mlade poljoprivrednike iz 2019g, i dosta neljubazna gospođa ili gospođica mi je odgovorila da nije došlo na red da obrađuju zahteve iz ovog konkursa i da neznaju kada će :zli: .
 
Danas sam zvao u Upravu za agrarna plaćanja šta se dešava sa konkursom za mlade poljoprivrednike iz 2019g, i dosta neljubazna gospođa ili gospođica mi je odgovorila da nije došlo na red da obrađuju zahteve iz ovog konkursa i da neznaju kada će :zli: .
U prevodu receno- NEMAJU LOVE
 
Mislim da su trgovci jos kracih zivaca onolike predracune izdali a nikad da se krene prodaju ,prodje godina korona nema sajma sve gore od goreg a toliko masina da se proda samo fali klik da drzava pusti lovu
 
Konkurs dizi cenu,cim prodje akcija na poljo.masine...to tako ide

Послато са SM-A705FN помоћу Тапатока
 
Mislim da i oni imaju interesa da pritisnu ministarstvo da se konkurs zavrsi i ostvari nije u pitanju samo interes ljudi koji su konkurisali nego i trgovaca jel silne pare su u pitanju koje tek treba sa se ostvare ,ono u junu to su trgovci pare uzeli i bas i briga os dobiti ili ne
 
Ja sam pre dve nedelje, po junskom konkursu, dobio da dopunim dokumentaciju. Od tada nema odgovora. Slao sam pitanje emailom i kazu da sam u obradi.
 
Nazad
Vrh