Subvencija za mehanizaciju

Može na jedan predračun više mašina bitno je da je za svaku posebno navedena cena sa i bez pdv a ti popunjavaš u formularu za svaku mašinu u jednu rubriku i posle sabereš sve zajedno sa pdv i bez pdv i u jednoj rubrici ima i koliko ti treba da učestvuješ sa sopstvenim sredstvima ( 25% od cene bez pdv plus pdv).
Dobro to znam ali sad na primer ako necu neku da ubacim na listu a imam je u predracunu gde su ostale koje hocu znaci da moram i nju ili ne da napisem?

Послато са SM-A705FN помоћу Тапатока
 
Idi u firmu neka ti izdaju novi predracun gde ce biti samo masine za koje konkurises.Tako su mene odbili za nabavku jagnjadi pre par godina.Na veterinarskom uverenju bilo 13 a ja konkurisao za 10.....
 
Ma danas se culi stigo mi je predracun i kazem im zbog cega na jednoj profakturi sve kad ste mogli da podelite oni kazu ne moze mora ovako..

Послато са SM-A705FN помоћу Тапатока
 
Па нека ти обавезно избаце ту машину коју нећеш са предрачуна...
Никакав проблем није издати нов предрачун...

Послато са TA-1024 помоћу Тапатока
 
Па нека ти обавезно избаце ту машину коју нећеш са предрачуна...
Никакав проблем није издати нов предрачун...

Послато са TA-1024 помоћу Тапатока
Danas sam ih zvao i kazu mora ovako,tacno te vezu da moras i to da ubacis...onda sam potrazio predracun u drugu firmu za istu masinu i resio problem

Послато са SM-A705FN помоћу Тапатока
 
Danas sam ih zvao i kazu mora ovako,tacno te vezu da moras i to da ubacis...onda sam potrazio predracun u drugu firmu za istu masinu i resio problem

Послато са SM-A705FN помоћу Тапатока
Очигледно не знају да раде свој посао...не мора се ништа

Послато са TA-1024 помоћу Тапатока
 
Napiši molim te koja firma nije htela da ti izda predračun onako kako si ga ti tražio (neprofesionalnost).Mislim da nije protiv pravila foruma.Ako je protivno pravilima posalji mi na pp.
 
До када важи тај конкурс и да ли може ако се отвори друго газдинство нпр. на дете жену...
 
Danas sam ih zvao i kazu mora ovako,tacno te vezu da moras i to da ubacis...onda sam potrazio predracun u drugu firmu za istu masinu i resio problem

Послато са SM-A705FN помоћу Тапатока
Kao na usima da sede... ja trazio 2 verzije prskalice i 1 rasipac, oni vezu na jedan predracun jednu verziju prskalice i rasipac, a na drugi samo drugu verziju prskalice bez rasipaca. I jos bih dodao da su poslali predracun bez JMBG-a, nisu znali kao... ukupno 3 X su mi slali.

I da pohvalim upravu koja je odgovarala brzo na mejlove, tu sam bas iznenadjen.
 
Poslednja izmena:
Kao na usima da sede... ja trazio 2 verzije prskalice i 1 rasipac, oni vezu na jedan predracun jednu verziju prskalice i rasipac, a na drugi samo drugu verziju prskalice bez rasipaca. I jos bih dodao da su poslali predracun bez JMBG-a, nisu znali kao... ukupno 3 X su mi slali.

I da pohvalim upravu koja je odgovarala brzo na mejlove, tu sam bas iznenadjen.
Ne nego to rade sa namerom da te vezu da moras da narucis sve sto si naveo u predracunu i zato njima lakse na jedan da ubace i vezu te odmah

Послато са SM-A705FN помоћу Тапатока
 
Srpsko udruzenje mladih poljoprivrednika organizuje konferenciju pod nazivom "Kako obnoviti poljoprivrednu mehanizaciju?" u utorak 10.decembra u 12:00 časova u Master centru Novosadskog sajma.
Učestvuju direktorka Uprave za agrarna plaćanja, Pomoćnik Pokrajinskog sekretara za poljoprivredu, direktor Garancijskog fonda Vojvodine, direktor Pok.Fonda za razvoj poljoprivrede i mehanizatori iz Vojvodine. Nakon konferencije bice izvlacenje nagrada za sve ucesnike.
Ulaz je besplatan.
 
Srpsko udruzenje mladih poljoprivrednika organizuje konferenciju pod nazivom "Kako obnoviti poljoprivrednu mehanizaciju?" u utorak 10.decembra u 12:00 časova u Master centru Novosadskog sajma.
Učestvuju direktorka Uprave za agrarna plaćanja, Pomoćnik Pokrajinskog sekretara za poljoprivredu, direktor Garancijskog fonda Vojvodine, direktor Pok.Fonda za razvoj poljoprivrede i mehanizatori iz Vojvodine. Nakon konferencije bice izvlacenje nagrada za sve ucesnike.
Ulaz je besplatan.
Ovo već zahteva veliko mozganje,da odgovor nije-Kupiti novu mehanizaciju?
 
Kakva su iskustva, da li prolazi sledeće Republičko poresko uverenje.
Naime po ličnoj osnovi tj. matičnom broju nemam poreskih dugovanja ali u napomeni stoji da pravni subjekat tj. zadruga gde sam jedan od osnivača ima poresko dugovanje.
Znači ja lično nemama ali zadruga gde sam osnivač ima.

Konkurs za mlade je u pitanju.
 
To lako rešite samo nazovete Krbobabića da da još 50000 i platite porez,i teraj dalje,ne treba se opterećivati oko toga kad je to novac poreskih obveznika tj. naš.
Što zadruga nije platila porez,spiskali novce pa sad svi kao nema ?
 
Ako ste mi rekli....
Dugovanje zadruge je 6000 dinara koje je u medjuvremenu uplaćeno, nego mi se ne čeka ponovo u redovima da se vadi novo "čisto" uverenje. Pa ako ovo prolazi da olakšam sebi malo.
 
Nazad
Vrh