Subvencija za mehanizaciju

North Army nije glupo ako pitas za pomoc,prvenstveno ovaj sajt je i zbog toga napravljen da se razmenjuju iskustva,misljenja i da pomazemo jedni druge ako vec nesto ne znamo i nismo do sada radili,a sto se tice popunjavanja tabele ne brini za to popunjeno je vec!!

Послато са SM-A705FN помоћу Тапатока
 
Poslednja izmena:
Paracinac nije zla namera jer sam i ja prvi put u zivotu popunjavao, Matic je imao svoj "pouzdan izvor" kako popuniti i ja svoj "pouzdan izvor" ali se nisu podudarili nacini kako popuniti tabelu.
 
Jedno pitanje, ovo što se šuška za subvencije za traktore do 60kw koji se u Srbiji sklapaju,da li se šuška za mlade do 40 god ili za mlade sa novo otvorenim gazdinstvima?
 
Paracinac nije zla namera jer sam i ja prvi put u zivotu popunjavao, Matic je imao svoj "pouzdan izvor" kako popuniti i ja svoj "pouzdan izvor" ali se nisu podudarili nacini kako popuniti tabelu.
Nisam ni ja nista lose mislio,ma namerno si hteo da pecnes ne vadi se sad...salim se malo,pa ja ga popunio na svoj nacin

Послато са SM-A705FN помоћу Тапатока
 
Jedno pitanje, ovo što se šuška za subvencije za traktore do 60kw koji se u Srbiji sklapaju,da li se šuška za mlade do 40 god ili za mlade sa novo otvorenim gazdinstvima?
Za sva registrovana gazdinstva koja ne ispunjavaju uslove za IPARD bez obzira na godine starosti nosioca gazdinstva.

Послато са TA-1032 помоћу Тапатока
 
Jbt.svi nesto znaju,šuškaju,pričaju o uslovima kao da ste ih negde pročitali....Da li je izašao pravilnik vezan za te traktore??Direktorica Uprave za agr.plaćanja dala jednu izjavu i već svi sve znaju...Srbija brate,Srbija....
 
Za sva registrovana gazdinstva koja ne ispunjavaju uslove za IPARD bez obzira na godine starosti nosioca gazdinstva.

Послато са TA-1032 помоћу Тапатока
A kako da dokažeš ili ko to određuje da ne moš na ipard.Eva npr. ja ne mogu na ipard kerovi mi na lancu,nisao ogradio dvorište,nemam redovne kante za naftu(metalne) a kamoli prostoriju za nju,hemiju i koješta,a imam i psihičkih problema kad mi kažu da trebam da platim nekoga za gluposti od papirologije.Ma da ne nabrajam više.
 
subvencije za traktore koji ne podlezu ipardu snage do 81 ks koji se proizvode odnosno sklapaju kod nas ako sam dobro razumeo izlaganje ministra pre mesec dana a tu su Solis Yto Belarus i Tafe odnosno IMT
 
Ja govorim za ipard,a državljanstvo neću menjati ,neznam mađarski ali znam psovati na mađarskom.
A valjda će se nešto promeniti pa ćemo i mi srbi srbi nešto dobijati od naše države,a dotle use i u svoje kljuse.
Još samo treba da me bude sramota što sam SRBIN u Srbiji.
 
Jel nema veze sto mi poslali sve na jednu profakturu za masine,sad ja moram sve da navedem ili ne moram?mislio sam da ce za svaku posebno

Послато са SM-A705FN помоћу Тапатока
 
Može na jedan predračun više mašina bitno je da je za svaku posebno navedena cena sa i bez pdv a ti popunjavaš u formularu za svaku mašinu u jednu rubriku i posle sabereš sve zajedno sa pdv i bez pdv i u jednoj rubrici ima i koliko ti treba da učestvuješ sa sopstvenim sredstvima ( 25% od cene bez pdv plus pdv).
 
Nazad
Vrh