Subvencija za 2010 godinu

Sta ti je muceni seljak nema ni za kais da kupi. :udri: :udri: :udri: :udri: :udri: ::lose:: ::lose:: ::lose::
 
Što ne dođu kod mene da snimaju i moja njiva je pored puta samo što su već počele i žabe da krekeću pa bi im možda mikrofonija zasmetala :haha: :haha: :haha:
 
Mislite da oni "odozgo" sve ovo kao ne znaju?
Ama sve zivo znaju ali boli ih ku..c za sve nas, jer da nije nas oni bi crkli odavno. Imaju oni koga po usima i navali!!! Svaka cast onom coveku.
 
Zoran0230 je napisao(la):
Što ne dođu kod mene da snimaju i moja njiva je pored puta samo što su već počele i žabe da krekeću pa bi im možda mikrofonija zasmetala :haha: :haha: :haha:
Da li si na putu za Iđoš?
 
Žika ::svaka cast:: ::svaka cast:: ::svaka cast::

"NAŠI" političari koji su sve uništili ili prodali zaslužuju fioku. Došli su kao bednici u nekim džemperčićima a sada su bogati kao sami krezovi, naravno nisu oni pametni za takvo nešto već imaju svesrdnu pomoć naših "prijatelja" iz eu i međunarodne zajednice (mala slova nisu slučajna). :zli: :zli: :zli:
 

Subvencije poljoprivrednicima će ove godine biti isplaćene do kraja jula, što je ranije nego ikada do sada, izjavio je danas ministar poljoprivrede Srbije Saša Dragin na godišnjoj skupštini nacionalnog udruženja za razvoj organske proizvodnje Srbija Organika. Dodao je i da je poljoprivrednicima ove godine na raspolaganju za smeštaj zrnastih proizvoda, a najviše pšenice, obezbeđen prostor javnih skladišta za ukupno 300.000 tona robe.


"To će omogućiti poljoprivrednicima koji ne budu bili zadovoljni cenom nakon žetve da uskladište svoj proizvod i na osnovu njega, a ne hipoteke na kuću ili na zemlju, uzmu kredit sa kamatom od tri odsto na godišnjem nivou", izjavio je ministar poljoprivrede Dragin.Ministarstvo poljoprivrede planira, kako je rekao, da na jesen pomogne poljoprivrednicima u nabavci NPK đubriva, kao što je to urađeno sa 300.000 tona azotnih đubriva početkom godine.
 
Žiko, čestitam ti pridruživanje u najjačoj partiji Srbije - partija neglasača (u kojoj sam i ja već dve godine) ima nas preko 60% i uskoro mi pobeđujemo.
 
Pre pola sata sam zvao ministarstvo poljoprivrede.Rekli su da ce se sad isplata subvencija malo ubrzati i da se nadam parama u prvoj nedelji jula,a predao sam 19.maja racune.Eto jos jedna vest pa sad......videcemo. :D
 
predao sam 10.5 sve,prošli utorak dobio samo za gorivo a seme i đubrivo evo deseti dan već neisplaćuju ništa.a na sajtu ministarstva pogledajte izjave kako isplate idu brže nego ikad do sada i da je preko pola subvencija isplaćeno do sada.hahahaha-koja LAŽ :haha: :haha:
 
Danas sam zvao lokalnu Upravu za trezor.
Rekli su mi da su uplate stale na pola 10. maja, i da nije bilo uplata već 7-8 dana.
Sledeće nedelje se nadaju nastvku isplate premija.
 
Dolovac je napisao(la):
Danas dobio pismo iz trezora da sam odbijen za subvenviju i imam rok zalbe 7 dana ::lose:: E sad da se zalim... :udri:

Zali se obavezno, nemas sta da izgubis. Navedi nekakve razloge zasto nisi platio na vreme penziono i sl. :cao:
 
ZRENJANINAC je napisao(la):
A razlog ? ? ? da li su naveli? ? ?
Pisao sam o tome da sam PIO uplatio 5 maja BILA je rec ministra Dragina na sajmu a i na b92 da je rok produzen do 15 maja a sad sam odbijen zbog toga... zalicu sam nisam prvi koji je to dobio iz mog sela. Al neznam zasto im trebalo 40 dana da mi posalju da sam odbijen! :zli:
 
nnnnn je napisao(la):
ljusha je napisao(la):
Danas sam zvao ministarstvo u vezi roka za plaćanje PIO koji je bio 30.04.2010
Pa mi kažu da će se rok pomeriti za 13.08.2010
Od nedelje bih trebalo da bude i zvanično.
Istu informaciju imam i ja...bice ::novac::

Ovo treba da se potvrdi u Sluzbenom glasniku, ove nedelje


Post je spojen: [time]1277573226[/time]
_________________________________________________
13.08.2010
 
nnnnn je napisao(la):
nnnnn je napisao(la):
ljusha je napisao(la):
Danas sam zvao ministarstvo u vezi roka za plaćanje PIO koji je bio 30.04.2010
Pa mi kažu da će se rok pomeriti za 13.08.2010
Od nedelje bih trebalo da bude i zvanično.
Istu informaciju imam i ja...bice ::novac::

Ovo treba da se potvrdi u Sluzbenom glasniku, ove nedelje


Post je spojen: [time]1277508426[/time]
_________________________________________________
13.08.2010
Sutra idem da podnesesem zalbu za swaki slucaj...
 
Nazad
Vrh