Subvencija za 2010 godinu

U Novom Beceju takodje guzva,cale stigao oko 5h i bio 5.!
Sve u svemu zahtevi predati :D
 
Prošle godine su oni koji su predali u prva dva dana dobili pare posle 10-tak dana, pa sledeća tura za mesec dana, a treća tura posle žetve.
 
U Pančevu gužva do k...... stigao sam tamo u pola osam i ja sam bio 136 . sutra idem ponovo :udri: :udri: bilo je koji su tamo prespavali ::samo bes::
Post je spojen: [time]1273012673[/time]
_________________________________________________
Regresiranje repromaterijala poljoprivrednicima

(Tanjug)

Na šalterima Uprave za trezor u Srbiji danas je počelo podnošenje zahteva za regresiranje repromaterijala za ratarsku i povrtarsku proizvodnju u 2010. godini, saopštilo je Ministarstvo poljoprivrede, šumarstva i vodoprivrede.
Svi registrovani poljoprivredni proizvođači zahteve mogu podneti do 30. juna i od 1. do 30. septembra 2010. godine.
Isplate se očekuju već u toku ovog meseca, što znači da će novac biti isplaćivan i u periodu kada se zahtevi podnose, odnosno da će novac prvi dobiti oni poljoprivrednici koji prvi podnesu zahtev, naglašeno je u saopštenju.
Prema navodima ministarstva, sredstava će biti dovoljno za sve podnete zahteve koji ispunjavaju uslove Uredbe za regresiranje, tako da nema potrebe za stvaranjem redova ispred Uprava za trezor.
 
rasa02 je napisao(la):
@dolovac
Ma ne sekiraj se,ja mislim da ces moci dobiti subvencije samo nemoj podnositi zahtev dok god ne izmiris obaveze prema PIO.Za svaki slucaj proveri sve da nebi platio bezveze :ppozdrav: .Inace i ja sam sada dosao iz uprave za trezor,guz\va je stravicna.Cekao sam od jutros do sada i uspeo sam nekako predati zahtev.Samo nisam podneo zahtev za seme(fali mi racuna)to cu naknadno.ndam se da ce i pare biti uskoro :bravo: :bravo:
Ma ziv sam se pojeo bio sam juce da uplati PIO kaze moze al isteko vam je rok tako da gubite pravo na subvenciju (oko 400.000) Koja je swrha toga da ako zakasnis da izgubis toliki novac:haha: Danas idem ponovo i ako bude isto odbili neplacam vise ni PIO ni socijalno ,nista!!!!
 
Dolovac je napisao(la):
rasa02 je napisao(la):
@dolovac
Ma ne sekiraj se,ja mislim da ces moci dobiti subvencije samo nemoj podnositi zahtev dok god ne izmiris obaveze prema PIO.Za svaki slucaj proveri sve da nebi platio bezveze :ppozdrav: .Inace i ja sam sada dosao iz uprave za trezor,guz\va je stravicna.Cekao sam od jutros do sada i uspeo sam nekako predati zahtev.Samo nisam podneo zahtev za seme(fali mi racuna)to cu naknadno.ndam se da ce i pare biti uskoro :bravo: :bravo:
Ma ziv sam se pojeo bio sam juce da uplati PIO kaze moze al isteko vam je rok tako da gubite pravo na subvenciju (oko 400.000) Koja je swrha toga da ako zakasnis da izgubis toliki novac:haha: Danas idem ponovo i ako bude isto odbili neplacam vise ni PIO ni socijalno ,nista!!!!

U tome i jeste fazon, jedan manje - nažalost.
 
mims je napisao(la):
Dolovac je napisao(la):
rasa02 je napisao(la):
@dolovac
Ma ne sekiraj se,ja mislim da ces moci dobiti subvencije samo nemoj podnositi zahtev dok god ne izmiris obaveze prema PIO.Za svaki slucaj proveri sve da nebi platio bezveze :ppozdrav: .Inace i ja sam sada dosao iz uprave za trezor,guz\va je stravicna.Cekao sam od jutros do sada i uspeo sam nekako predati zahtev.Samo nisam podneo zahtev za seme(fali mi racuna)to cu naknadno.ndam se da ce i pare biti uskoro :bravo: :bravo:
Ma ziv sam se pojeo bio sam juce da uplati PIO kaze moze al isteko vam je rok tako da gubite pravo na subvenciju (oko 400.000) Koja je swrha toga da ako zakasnis da izgubis toliki novac:haha: Danas idem ponovo i ako bude isto odbili neplacam vise ni PIO ni socijalno ,nista!!!!

U tome i jeste fazon, jedan manje - nažalost.
Shvatam ja da je ovoj drazavi cilj da nas sto vise otpadne,nisam jedini sto sam zakasnio ima nas desetak sto ja znam iz mog mesta.Bice ih jos al to je smesno odbiti i unistiti necije gazdinstvo,nadam se da ce ovo procitati i gosp.Nadalacki i jos neko ko moze uticati da se ovo nedogodi!!! Kad je moglo produziti preregistraciju za 15 dana pa moglo bi i ovo
 
Ikolega mi se jutros javio ima isti problem nije uplatio PIO do 30 aprila, dali ima svrhe da uplati ovih dana da bi imao pravo na sumbvencije ::lose:: :cao:
 
Ljudi tu smo na forumu da se družimo i da razmenimo iskustva !!!!!!!!! Kako niste uplatili :udri: :udri: . O ovome pričamo već mesec dana !!!!!! Vi samo pročitate šta pišemo i posle pet minuta zaboravite :sta: :sta:
Post je spojen: [time]1273057350[/time]
_________________________________________________
Inače sad sam stigao kuči predao papire za subvenciju i za refakciju :ppozdrav:
 
Danas predao papire za subvencije i bio ukupno za ova dva dana prdavanja 100 po redu. Nasa opstina broji oko 65000 ljudi pa vi sad vidite koliki je odziv ako vam kazem da se poljoprivredom bavi 30 %.
Naravno iz ovog zakljucujete da nije bila guzva ::namigivanje::
Za refakciju moraju samo racuni iz 2010-te. Nisam imao dosta za mene i tatu pa smo popunili samo njemu,a meni fali jos jedno 3500 l :udri:
Bice do septembra.
 
Cujem da ni kod nas danas nema guzve,usput da pitam ima li neko viska racuna za seme.Ja imam jedan racun na 6 t ureje,visak mi je pa ako nekom treba neka se javi.A fali mi i racuna za refakciju za d2,oko 2000 l.
 
Nazad
Vrh