Subvencija za 2010 godinu

Pa i ja se nadam jel po toj logici Registrovanih žena mlađih od 40 god. u kosovskim opštinama nema baš mnogo!
Valjda je dovoljno bar jedan od ta tri uslova!
 
Za mašine iz tačke 1 i 2 tako a za mašine i objekte iz tačke 3,4 i 5 konkurs pa tek onda ako prođeš kupiš ::traktor:: pa posle dobiješ ::novac::.
Ako sam dobro protumačio možeš samo jednu mašinu kupiti u godini.
Mislim samo za jednu možeš ostvariti podsitcaj.
 
talianu je napisao(la):
Podsticaj od 40 % može ostvariti lice:
1.rođeno posle 1970 god. :ppozdrav:
2. ženski pol
3. iz kosovskih opština

A za član 1 tačka 3(traktori) ,4 i 5 biće raspisan konkurs!

Posto sam ja zena rodjena posle 1970., sta mislite da trazim 50%
salim se, naravno, pozdrav svima i srecno
 
samo da vidimo da li ćemo svi dobiti pare koji podnesemo zahtev :nono:

Post je spojen: [time]1268430239[/time]
_________________________________________________

::svaka cast::
 
Interesuje me da li je ono sastrane npr.250.000din da li to ukupan iznos povraćaja ili ukupna cena mašine bez pdv-a
 
A pazi sad u prvoj tabeli piše 250.000 a u zahtevu 500.000 :sta:
i šta da se u taj zahtev upiše kaže iznos cene ajde to je ok. a u drugoj rubrici kaže procenat od iznosa cene :sta:
Post je spojen: [time]1268434658[/time]
_________________________________________________
Da li se može podneti više zahteva za priključne mašine ili samo jedan u toku godine? Na primer sad za prskalicu a kasnije za rasturivač veš.đubriva?
 
Interesuje me ko ima prava na poljoprivredne subvencije!? :sta:



Dobar dan i dobrodošli na poljoinfo.Lepo se vi nama predstavite u temi //poljoinfo.com/caffe/za-nove-clanove-da-se-predstave/ pa mozemo da pricamo.
 
Danas odem na NIS-ovu pumpu da kupim malo više nafte po toj nižoj ceni .Cena jeste niža i sve je OK dok nije trebao da mi da račun.Dade mi samo fiskalni a kada sam mu zatražio gotovinski on reče da ne može da mi ga da jer nemam PIB.Kaže da se ti računi daju samo onima koji imaju PIB tj. da su u sistemu PDV-a.Ja mu kažem da upiše broj gazdinstva i on je pokušao ali kompijuter jednostavno to ne prihvata i traži PIB.
I sad ja vas pitam ko u ovoj državi vodi računa o nama?
 
šandor je napisao(la):
Tako sam i ja prošao :udri: Namučičemo se mi još za ovu subvenciju :udri:
Tako sam i ja prošao na jednoj pumpi, pa postavio pitanje ovde na forumu i rečeno mi je da u tom slučaju(znači samo za naftu) neće trebati gotovinski račun...
 
Trebaće račun na ime i za naftu kupljeno posle 27.februara za ostvarivanje subvencije . Možda ne treba za refakciju :sta: ali je to nešto drugo .
 
šandor je napisao(la):
Trebaće račun na ime i za naftu kupljeno posle 27.februara za ostvarivanje subvencije . Možda ne treba za refakciju :sta: ali je to nešto drugo .
kakva sad refakcija, zar nije to subvencija za naftu? :sta:
 
Nazad
Vrh