Subvencija za 2010 godinu

Nisam primetio da sam vređao, nego je po tvom ispalo da sam ja glup što dajem pola subvencije! U Adi nećeš dobiti zemlje u arendu ni za pod nokat, ako ne platiš pola subvencije! Parlog zaboravi, toga u ađanskom ataru NEMA!
Ja ni ne znam da ti daješ pola subvencije-niti sam mislio da si glup niti napisao.Pročitaj post i videćeš da je to samo moj predlog-po treći put pišem-problem zakupa je rešiv ali to nekome ne odgovara
 
Svi se nesto bunite da ovi sto imaju preko 100 hektara prebacuju pola na zenu, da bi dobili subvencije. A ko to ne bi uredio? Pa i sada svi oni koji su negde zaposleni, sve prebacuju na zenu, decu, zato ce mozda i uvesti ovo za vazenje racuna. PS na gazdinstvu nemam ni punu desetinu od 100 hektara, da ne ispadne da sam jedan od njih :haha:.
 
ne znam gde ovo da stavim, i ne mogu da trazim popizdeo sam. na 500m od moje kuce je vojni zemljani aerodrom nikad koriscen a oduzeta najbolja zemlja oko 40h. danas vidim da ga neki lik ore :zli:. znaci nit sam cuo da se daje u zakup, prodaje ili sta god :zli: niti je neko od mojih komsija i prijatelja to znao. tako se to radi u zemlji srbiji. znate kad cu da legalizujem objekte kad na vrbi rodi grozdje
 
Niko te i ne tera da legalizuješ!
Samo će smisliti način da drugi put platiš minimum duplo nego sada.Nažalost tako se radi u Srbiji :zli:
 
neznam dal je pitanje na mestu,koliko se u vasim(ostalim) mestima placaju overe ugovora za zakup zemljista,kod mene se nije placalo nista a ove godine uveli oko 800din :udri: :zli: :udri: :zli:
 
Placa se ugovor,ali visina naknade zavisi gde pravis. Ako overavas u mesnoj kancelariji onda je 520,a ako u opstini onda je nesto visa (valjda zbog exluzivnosti objekta :haha:)
 
paorpaor je napisao(la):
Placa se ugovor,ali visina naknade zavisi gde pravis. Ako overavas u mesnoj kancelariji onda je 520,a ako u opstini onda je nesto visa (valjda zbog exluzivnost objekta :haha:)
Da nas oderu na gospodski nacin...
 
Ja sam platio 1300 din. pre dve godine. Overio sam u sudu, a cifra kao zavisi od vrednosti ugovora :sta:
 
Kod nas u MZ 450 din overa :D i platiš još 50 din taksu poštansku pa ne moraš ni da ideš u poštu i popunjavaš uplatnicu i najgore čekati da stigneš na red!
 
talianu je napisao(la):
Kod nas u MZ 450 din overa :D i platiš još 50 din taksu poštansku pa ne moraš ni da ideš u poštu i popunjavaš uplatnicu i najgore čekati da stigneš na red!
Isto i kod nas republička taksa 450din a opštiska taksa 50din.
u sudu duplo skuplje + ...
 
Nazad
Vrh