Subvencija poljoprivredi za 2012. godinu

Po hektaru ili kilogramu ?

  • Obečanih 14000 din po ha

    Glasovi: 185 84,1%
  • Dobijenih : Dizel i avans oko 5000 din

    Glasovi: 35 15,9%

  • Ukupno glasača
    220
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
da sada da vidimo mi koliko cemo ispostovati ljude koji su dobili kazne ? redbi bio da im nesto i refundiramo ?
 
Ma da naravno ispostovali dogovor kao i sto ljudima stizu kivicne zbog ucestvovanja u protestu 2011 :sjasi: mani me njihovog postenja da su postreni nebi se vuklo do sada ,dragi kolega dali ste upoznati koliko je otprilike dobijeno sredstava od eovropske unije na ovaj ili ona nacin da se implementira u poljoprivredu a potroseno na plate i penzije i todokazano bas po njihovoj skoroj reviziji .Cvetala bi poljoprivreda da je makar polo od toga sto je namenjeno otislo tamo gde treba .Toliko od mene.pozdrav svim kolegama:ppozdrav:
 
Samo sto su neki ljudi blokirali svoja sela,pa bolje nisu ni zasluzili iako su u blizini imali znacajnije puteve da blokiraju al im se nije mrdalo od centra sela jer tamo nema ladnog piva.
 
A ja reko opet nešto na moj račun,jer sam i ja od prvog dana bio kod instituta ns seme sa radnikom sa oba traktora,pa u sredu blokirali izlaz iz sela kod nas,za šta sam u utorak bio kod sudije,napisali prijavu da sam zaustavljen u saobraćaju,sa neregistrovanim kombajnom,a on stajao na sred raskrsnice kad je milicija došla
 
Al si ti neki zdravo zajedljiv covek cim se odmah nadjes + sto me zdravo ne interesuje gde si ti bio i na Rimskim sancevima nema piva dok neko ne donese,bio sam i ja tamo.
 
Glasao za "OVE" ili "ONE" ja se istom nadam-subvencijama.
A ti Milane Đuriću razmisli za koga ćeš glasati.Više ste dobili(Beograđani) za subvencionisanje karata za gradski prevoz nego mi za kompletne subvencije na nivou cele Srbije.Prelistaj malo raspodelu budžeta pa se javi.
 
Zasto se srdite, i ja obradjujem zemlju, a gradski prevoz ne koristim jer ne zivim u Beogradu nego uz Beograd.
 
Nisam registrovan kao vecina u Srbiji.
I ne zalazem sa na ovakvu podelu. Mislim da je ovo nerealno.
Sta da rade ljudi koji obradjuju 5 ha, a treba da uplate penziono i zdravstveno osiguranje? Prosecna ppovrsina u Srbiji je 2,5 ha po domacinstvu.
I oni su ljudi, kao i ostali. Ovde se radi na tome da se mali poljoprivrednici uguse.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh