Subvencija poljoprivredi za 2012. godinu

Po hektaru ili kilogramu ?

  • Obečanih 14000 din po ha

    Glasovi: 185 84,1%
  • Dobijenih : Dizel i avans oko 5000 din

    Glasovi: 35 15,9%

  • Ukupno glasača
    220
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
@diklofen
Jabi subvencije ukinuo skroz , i ovako samo budzovani imaju koristi od njih , a tebi bi dao samo po kg proizvedene robe :sjasi:
 
Ja bih pristao na to što Rale kaže ali ako može da mi on obezbedi optimum godišnjih padavina.Baš bih voleo da vidim koliko bi se para ove godine dobilo sa ovim prinosima kukuruza.
 
markokurjega, nisi, to je sve za zadnju stranu, a sa prednje je uz sve uobičajeno odštampan i broj PG. Tvoj potpis stavljaš pozadi kad proveriš da se slažu svi brojevi PG.
 
ja ne bih ni subvencije ni po kilogramu da se placa,posto kod mene pola sela proda u arendu zemlju i dizu subvencije,a ovaj je budala sto je uzeo u zakup..nego lepo pravu cenu proizvodu,neki su profitirali na zitu,neki na suncokretu,definitivno ne treba subvencija da se daje naprimer kod mene okolina (Vojka,Voganj ,Ruma posto im je zemlja bolja nego kod mene 3 puta,cim dolaze kod mene u selo da rade zemlju u zakup,i da mi pricaju kako oni znaju da rade zemlju,sl godine ne bude nista kao ove ,onda cute nema ih nigde),na kukuruzu su skoro svi pukli,sve je zadesilo isto....
 
Takodje, nisam za subvencije ali jesam za pomoc najugrozenijima. A, svi oni koji rade 100, 200, 500 pa i vise hektara koji su do sada dobijali subvencije od drzave, ako drzava bankrotira, treba da ponesu deo tereta
 
Danas me zove gospodja iz banke i kaze u toku dana da se regulise kredit ! Ja odgovorim da nema sanse ni za mesec dana, i tako upadnemo u kulturnu rapravu i onda me poveze sa sefom ili sa nadredjenim. I ja ispricam situaciju da mi bikovi i svinje stizu tek za mesec dana, da cekam da vidim hoce biti prolongiranja na godinu dana. Pricam joj da sam razgovarao sa ovima i agrara i sa njenim kolegama iz banke. Kazem joj da jedini nacin da vratim kredit u toku dana je da uzmem pare pod kamatu !Jedno 20 min sam ja njoj pricao. Ocekujem od nje da ce mi reci ma bas me briga za tvoje probleme dodji ti danas i plati. Medjutim na moje odusevljenje i iznendjenje zena mi kaze ok, prolongiracu ti za mesec dana, bez zateznih kamata ili bilo kakvih obaveza. A da ja ako ne bude doneta uredba o prolongiranju, za mesec dana kad predam bikove i svinje da isplatim kredit !
 
Danas me zove gospodja iz banke i kaze u toku dana da se regulise kredit ! Ja odgovorim da nema sanse ni za mesec dana, i tako upadnemo u kulturnu rapravu i onda me poveze sa sefom ili sa nadredjenim. I ja ispricam situaciju da mi bikovi i svinje stizu tek za mesec dana, da cekam da vidim hoce biti prolongiranja na godinu dana. Pricam joj da sam razgovarao sa ovima i agrara i sa njenim kolegama iz banke. Kazem joj da jedini nacin da vratim kredit u toku dana je da uzmem pare pod kamatu !Jedno 20 min sam ja njoj pricao. Ocekujem od nje da ce mi reci ma bas me briga za tvoje probleme dodji ti danas i plati. Medjutim na moje odusevljenje i iznendjenje zena mi kaze ok, prolongiracu ti za mesec dana, bez zateznih kamata ili bilo kakvih obaveza. A da ja ako ne bude doneta uredba o prolongiranju, za mesec dana kad predam bikove i svinje da isplatim kredit !
Mozda i ovi nasi zelenasi imaju dusu!? :sta:
 
Karticu ili nešto drugo gde imaš zapisan broj domaćinstva. Za svaki slučaj i ličnu kartu mada je meni nisu tražili.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh