Subvencija poljoprivredi za 2012. godinu

Po hektaru ili kilogramu ?

  • Obečanih 14000 din po ha

    Glasovi: 185 84,1%
  • Dobijenih : Dizel i avans oko 5000 din

    Glasovi: 35 15,9%

  • Ukupno glasača
    220
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Sarbanac,pa u ovoj temi se sve do skoro pisalo kako se ko snalazio,Ja sam od onih koji se nisu snašli,a najbolji odgovor će ti dati on koji su se snašli
 
Naravno do kraja aprila sacekati , ja nemam nameru da predam . Moze se desi ko je predao da se slaze sa ovakvom uredbom i nece ga zakaciti ( daj boze ) promene na bolje .
 
Zamislite sta sam cuo juce . Da ce davanje po kg i AP Vojvodina davati na jesen na ovaj dinar obecani , iz usta jednog od zutih ! Kakvi licemeri i lazovi sve zarad izbora .
 
Hteo sam i da promenim strukturu biljne proizvodnje pa i to ne može zato što sam uzeo bonove:haha:.
Ja im kažem kako u uredbi lepo piše da ukoliko nastanu promene u roku od 30 dana se mora promeniti struktura biljne prouvodnje tj. prijaviti promene ,a oni meni:neće kompijuter da primi promene ukoliko ste digli bonove.
E to je zemlja Srbija.
 
Hteo sam i da promenim strukturu biljne proizvodnje pa i to ne može zato što sam uzeo bonove:haha:.
Ja im kažem kako u uredbi lepo piše da ukoliko nastanu promene u roku od 30 dana se mora promeniti struktura biljne prouvodnje tj. prijaviti promene ,a oni meni:neće kompijuter da primi promene ukoliko ste digli bonove.
E to je zemlja Srbija.


Haha, sad bi svi da menjaju setvenu strukturu, čim se više para daje za pojedine kulture. Ništa neobično......
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh