Subvencija poljoprivredi za 2011 godinu

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Refakcija nema veze sa ministarstvom poljoprivrede nego sa ministarstvom ekonomije,nije izašla uredba (ili neki drugi zakonski akt) kojim se potvrđuje da se refakcija ukida.
Vidim da nam se Radivoj vratio što me je iskreno obradovalo!
 
Bice dobro ako dobiju konkretne odgovore,samo da nebude,,pregovara se,bice,strpite se pa nije jos ni postrna setva krenula,,,:haha::ideja:
 
Samo se nadam da se neće iznenada setiti prošlogodišnje uredbe o krajnjem roku za plaćanje PIO, pa ponovo mnoge poljoprivrednike eliminisati sa spiska za subvencije.
 
I ja se nadam,ja sam prosle godine uplatio pio 2 maja,i subvencije su mi tek dali u septembru,ove godine nisam jos vek uplatio PIO jer cekam uredbe.
 
Sve je moguce. Svako ko daje pare moze uslovljavati kako kod zeli. Ako ti odgovara dobro ako ne dovidjenja. Sta je tu je a dobro nije. Nesto se zasigurno muva na veliko, ostalo nam je verovatno jos kratko vreme da saznamo sta.
 
Ja sam dobio da platim prvo tromesečje ove godine.Prošlu godinu sam izmirio početkom januara što je sigurno sigurno je.E sad od kad sam u Pdv plaćam svaka tri meseca.
 
Ja imam problem od kad sam u PDV-u ,što se tiče uplata za penziju.
Navodno nemaju obrazac kako treba da urade rešenje.
Zbog toga uplaćujem svaki mesec za naredni mesec.
Zrenjaninac koliko izađe tromesečno? Ja sam plaćao po 5000 din mesečno.
 
Rešenja će mo dobiti kasnije tamo na leto.Sad sam dobio 10.700din za tri meseca.Ali to ti zavisi kako ti je knjigovođa odradila posao.To ti pišem samo o PIO.
 
PIO me i interesuje. Bitno mi bilo da ne platim manje nego što treba.
Službenik u poreskoj mi rekao da je između 3 i 4 hiljade ali da nije siguran.
 
Meni su u poreskom rekli da treba da do 15. maja uplatim nešto preko 10000 din za prvo tromesečje ove godine.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh